Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Hmmm, myślę, że prop hunt. ^^
 3. White 2115 - Wampir (prod. Kubi Producent)
 4. Najlepsze, że podobno jeden gość zrobił wielki troll, ponieważ oznaczył film jako zawierający nagość i teraz ktoś od youtube musi 10h oglądać ten szajs, żeby stwierdzić czy faktycznie jest tam nagość xdd
 5. Твоё тело просто пушка ай-яй-яй. (Ай-яй-яй)
  Никому себя сегодня не отдай. (Ай-яй-яй)
  Я приеду к тебе делать ай-яй-яй. (Ай-яй-яй)
  Ты на мне мы вдвоём, принимай этот...

 6. DiabloMOD z 1.6 najlepiej odzwierciedlenie LordOfDestruction
 7. Każdego dnia sytuacja w Hong Kongu jest coraz gorsza z powodu wielu aktów przemocy, i wcale nie chodzi tutaj o policję, lecz o bardzo radykalnych oraz agresywnych protestujących, którzy teraz mogą dać upust swoim upodobaniom. Tego samego dnia w którym pisałem o postrzeleniu chłopaka przez policję, czyli 11.11.19 doszło do innego incydentu, w którym w asyście świadków spotkało się dwóch mężczyzn o odmiennych poglądach. Jeden wspierał agresywne protesty, drugi zaś nie. Ten pierwszy nie mając już argumentów i nie kontrolując agresji oblał drugiego łatwopalną cieczą i go podpalił. Mężczyznę uratowano dzięki świadkom zdarzenia i trafił on do szpitala z poparzeniami całego ciała. Niestety właśnie tacy ludzie psują opinię zwykłych protestujących, którzy po prostu chcą w końcu traktowania ich jak ludzi, a nie jak zwierzęta w klatkach. Poniżej link do tweetera Hu Xijin, który relacjonuje w miarę obiektywnie co dzieje się w Hong Kongu. Znajduje się tutaj nagranie z telefonu świadka zdarzenia. W innym miejscu doszło do ataku na dziewczynę, która również nie zawiniła niczym, prócz tego, że miała inne poglądy polityczne. Grupa tchórzliwych terrorystów (bo protestującymi ich nazwać nie wypada) zapędziła dziewczynę pod ścianę, po czym została pobita, a na koniec uderzona kijem w głowę. Nie wiadomo co stało się z nią potem, ponieważ z zakrwawioną głową odeszła w swoją stronę. Najbardziej w tym wszystkim boli fakt, że nikt nie próbował jej bronić. Na takich sytuacjach niestety odbija się to jak policja traktuje prawdziwych protestujących, bo po takich incydentach wrzuca każdego do jednego worka.
 8. BF2 lub BaseBuilder w CSGO rodem z 1.6
 9. Nawet nie wiem, jak panu dziękować... - Wie pani, wie pani na pewno... - Ale ja mam męża! - A ja miałem na myśli pół litra.
 10. Gdybyś miał/a stworzyć własny idealny serwer, to jaki byłby to mod?
 11. Last week
 12. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 13. Czekałem na ten komentarz, i wiedziałem że on będzie od ciebie, niemyty psie XD
 14. @Mesharskyjebany będzie... znaczy się okradany
 15. Gra: counter-Strike 1.6 Tryb: Jailbreak IP:145.239.237.106:27195 GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.106:27195/ Sloty: 16 (możemy powiększyć) Hosting: 1shot1killl.pl Właściciel serwera: Vstero, M!s!u <3 Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: chcemy do was dołączyć ponieważ chcemy sobie nawazajem pomóc forum jest ładne rozwinięte na swoje możliwości nasz serwer nie posiada reklamy dlatego że nie mamy forum ale gdy będzie już go miał reklama ruszy i wgl mam nadzieję na dobre rozpatrzenie naszego podania i z góry dziękuję
 16. Turlaj dropsa. Może to nie jedno słowo, ale mówię to za często. XD
 17. Jako że redaktor to przecinek często wpada xd
 18. No kurwa, to chyba oczywiste - polski przecinek: kurwa
 1. Load more activity

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...