Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hard Time

1. Można dodać takie coś jak szczęśliwy numerek, niektórzy może to znają, polega na tym, że piszemy liczbę powiedzmy od 1 do 30 i osoby które trafią poprawną liczbę to wygrywają np: vipa na forum labo na dowolnym serwerze.

2. Można zrobić jakiś konkursik na cs'ka, po 5 osób w drużynie itp

3. Losowanie, polega to na tym, aby użytkownik napisał 6 losowych liczb np od 1 do 30 przykład ( 5 | 10 | 12 | 19 | 25 | 29 ) i po przez stronę http://www.losowe.pl/liczba wygenerować 6 losowych liczb. Osoba która wylosowała 4 takie same liczby dostaje jakąś nagrodę np. vipa na wybranym serwerze, i powiedzmy jest 1, 2 i 3 miejsce.

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
D!RTY *hS*|WiFi*

TAK 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ania.
Donator

szczesliwy numerek powiem Ci szczerze, że mi się znudził i uważam ten konkurs za słaby

Losowanie/Lotto czy zwał jak zwał można byłoby wprowadzić, tylko zeby odbywało sie np co dwa tygodnie

Co do konkursu w cs też można, ale trzeba to zorganizować tak samo jak była propka co do konkursu w globala xd

• Uwielbiam to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KocuR

Na małe TAK

Widziałem już gdzieś te losowe numerki i tak szczerze nie jest to złe tylko jak to  @ Ania. napisała losowanie co dwa tygodnie i wybrany vip też na okres 2 tyg ;D

Pozdrawiam

@ KocuR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MisQuZii

Jak dla mnie konkurs 5v5 gitara, ale udział brać mogliby jedynie gracze, którzy troszkę już rozegrali czasu na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TrocekTV
Napisano (edytowane)

Szczęśliwy numerek możesz miec jak bedziesz jechał główną trasą do Poznania a po drodze będą stały "grzybiarki" XD, jestem przeciw 

Jednak jeśli chodzi o propozycje nr.2 jestem jak najbardziej ZA gdyż konkurs na to jeszczę nigdy się nie odbył (problem organizacji)

Edytowane przez Trocek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krypton.

Propozycja%20zosta%C5%82a%20odrzucona.pn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.