Skocz do zawartości
Negro.

zamknięty Skoki Narciarskie - Pjongczang 2018r.

Rekomendowane odpowiedzi

Negro.

download.png.6add6a10874522e6e7782bd0f8486982.png

Wczorajszy konkurs skoków narciarskich niestety nie przyniósł nam żadnego medalu. Chociaż po pierwszej serii wszyscy byliśmy pewni medalu dla Polski , dlaczego ? Stefan Hula zajmował pierwsze miejsce a Kamil Stoch drugie. Ostatecznie po drugiej serii Kamil Stoch zajął czwarte miejsce, Stefan Hula piąte a Maciej Kot 19 . Dawid Kubacki jako jedyny reprezentant z Polski nie awansował do drugiej serii. " Sędziowie puścili mnie na stracenie. Mam potwierdzenie od trenerów, że skok był dobry. Nie wygrałem na loterii, nie trafiłem za dobrze. Wszystko tutaj mają po minus piętnaście, ja dostałem minus trzy, nie dało się daleko skoczyć. Nie było szans " - Takie słowa wypowiedział Dawid Kubacki po swoim skoku. Wiatr pod narty wykorzystał Maciej Kot, który w stosunku do pierwszej próby poprawił się o trzy metry i nieco poprawił swoją lokatę w stosunku do pierwszej rundy. W drugiej serii warunki były równie trudne i skoki oddawane były w długich odstępach czasu , prawdopodobnie to był powód tak słabych skoków Polaków. "  Jak Stefan Hula wylądował, to byłem pewien że medal jest, ale jak zobaczyłem ile mu punktów odjęli, to byłem w szoku. Wiem, że zaraz dacie z tego tytuły, ale naprawdę można się wkur**ć, rozpierdzielić tam wszystko na górze " - a tak skoki Polaków oceniał Adam Małysz. To właśnie ze skoczkami narciarskimi wiązaliśmy największe nadzieje medalowe na igrzyskach olimpijskich Pjongczang 2018. Już w kwalifikacjach i serii próbnej do sobotniego konkursu prezentowali się znakomicie. . . Jednak w sporcie wszystko może się wydarzyć.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reduxx

Bez komentarza...

Stefan Hula miał w drugiej seri za zadanie skoczyć 105 metrów aby objąć prowadzenie, skoczył 105,5, a sędziowie ocenili jego skok na średnio 16 punktów, dlaczego?? Nie mam zielonego pojęcia... Nawet Hula podsumował "te oceny wzięły się chyba z kosmosu" ...

Leci plusik! :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aSior

Miło się czytało ;)

PLUSIK :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pawcioo215
Donator

krotko na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.