Skocz do zawartości
lovemeorhateme

zbanowany Banicja za dobre granie :))

Rekomendowane odpowiedzi

lovemeorhateme

1. Serwer na którym otrzymałeś/aś bana: ★ How2Kill.pl | Arena 1vs1 • Skiny/Kosy/Rękawiczki • Unikat

2. Nick na którym grałeś/aś: love me or hate me

3. Twoje SteamID: STEAM_1:0:148934838

4. Nick admina banującego: 

Second Scream

5. Powód bana: Multi-Hack

6. Data otrzymania bana (można sprawdzić w sourcebans): 03-11-18 22:28

7. Czy uważasz że ban był słuszny?: Oczywiście, że nie XDDD. Nigdy w życiu nie grałem na cheatach i nie mam zamiaru.

8. Twoje oczekiwania: Unban. I jeszcze taka jedna uwaga ode mnie do adminów - to, że ktoś gra lepiej od was nie oznacza od razu, że cheatuje :DDD. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do obejrzenia demek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk

Gościu zanim Ciebie się oglądało na spec to strzlałeś kosmiczne bany. Po 1 Second Scream Cię zabił to na u@ napisałeś że on ma haxy.   Po 2 jak zobaczyłeś że Cię oglądam to dziwnie grałeś bo nagle ci nic nie siadało. Po 3 demka nie ma sensu rozpisywać bo widać że byłeś dziwny. A po 4 Second nie daje niesłusznych banów.

• Like 1
  • Uwielbiam to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

@ Pr0mykPo1 pisałem na u@ ponieważ lubię prowokować ludzi. Już wczoraj widziałem jak mnie obserwowałeś  Po2 jak w punkcie pierwszym robiłem to specjalnie bo widziałem, że mnie obserwujecie xd Po3 żeby cheatować na randomowym serwerze trzeba być naprawdę mocno jeb.niętym człowiekiem, a ja chyba takim nie jestem a Po4 nie mam pojęcia nie znam gościa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
2 minuty temu, lovemeorhateme napisał:

@ Pr0mykPo1 pisałem na u@ ponieważ lubię prowokować ludzi. Już wczoraj widziałem jak mnie obserwowałeś  Po2 jak w punkcie pierwszym robiłem to specjalnie bo widziałem, że mnie obserwujecie xd Po3 żeby cheatować na randomowym serwerze trzeba być naprawdę mocno jeb.niętym człowiekiem, a ja chyba takim nie jestem a Po4 nie mam pojęcia nie znam gościa

Musisz znać tą osobę bo sam o niej napisałeś że dała ci bana. P.S nie kojarzę żebym cię wczoraj oglądał

• HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

Jak mam go znać skoro na serwie gram od wczoraj ? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD @ Pr0myk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
24 minuty temu, lovemeorhateme napisał:

1. Serwer na którym otrzymałeś/aś bana: ★ How2Kill.pl | Arena 1vs1 • Skiny/Kosy/Rękawiczki • Unikat

2. Nick na którym grałeś/aś: love me or hate me

3. Twoje SteamID: STEAM_1:0:148934838

4. Nick admina banującego: 

Second Scream

5. Powód bana: Multi-Hack

6. Data otrzymania bana (można sprawdzić w sourcebans): 03-11-18 22:28

7. Czy uważasz że ban był słuszny?: Oczywiście, że nie XDDD. Nigdy w życiu nie grałem na cheatach i nie mam zamiaru.

8. Twoje oczekiwania: Unban. I jeszcze taka jedna uwaga ode mnie do adminów - to, że ktoś gra lepiej od was nie oznacza od razu, że cheatuje :DDD. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do obejrzenia demek. 

punkt 4 o to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme
Napisano (edytowane)

Sprawdziłem kto mnie zbanował w Source Bansie ? xd 

Nie czaje o co Ci chodzi teraz 

Edytowane przez lovemeorhateme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
1 minutę temu, lovemeorhateme napisał:

Sprawdziłem kto mnie zbanował w Source Bansie ? xd 

Nie czaje o co Ci chodzi teraz 

Nie rozumiem w co się bawisz typie. Napisałem że ta osoba nie myli się do banów. Znać nazwę tej osoby musisz bo zobaczyłeś w source bans. Więc nie baw się w jakieś podchody.

• HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme
Napisano (edytowane)

@ Pr0mykdokładnie tak, napisałeś w 4 punkcie że on się nie myli, a ja w odpowiedzi do Twojego CZWARTEGO punktu napisałem "nie wiem nie znam typa" bo go kur..wa nie znam xd nie wiem czy daje słuszne bany czy nie 

Edytowane przez lovemeorhateme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero
Napisano (edytowane)

Dobre granie? Uwielbiam to słyszeć od ludzi którzy są pro na arenach.

A wiesz od których najbardziej? Od tych, co odpalają się na nich ahahaha

Prowokowałeś nas na arenie, a teraz zamierzasz na forum udawać debila?

Udało Ci się :)

Myślałeś, że w administracji siedzi banda debili co mają po 1 k godzin i nie wiedzą co to jest cheat? Pomyłka, nie tutaj mordeczko.

@ Pr0myktwardo twierdził, że jesteś odpalony, a ja twierdziłem, że jesteś botem, ale że był uparty, to miałem obejrzeć Twoje demka potem i zobaczyć co on tam takiego wypatrzył.  I wtem zapaliła się lampka w mojej głowie i dostałeś bana za multi-hacka, a nawet Cię nie oglądałem tak naprawdę. O tej lampce napiszę na końcu mojej opowieści, gdyż teraz przedstawię 2 demka z Twojej ostatniej gry u nas na serwerze.

Pierwszą mapą jest am_must2:

http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20180311-220743-1334368429-am_must2_How2Kill-_PL__How2Kill.pl___Arena_1vs1___128_Tick___Skiny_Kosy_R_kawiczki___VIP___Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

0:51 - Celownik ideolo na modelu

Nagle myślisz sobie, kurcze, tu jest powtórka zabójstwa. A co jak gracze zauważą, że trzymam celownik sztywno na nich przez pudełka i zgłoszą to dla administracji? Lipa będzie jak zaraz wejdą na spec i zaczną mnie oglądać, muszę trochę przystopować.

1:53 - Ani myślisz odjechać celownikiem od modelu przeciwnika. Wiesz dobrze, że on tam jest ale już nie machasz myszką po całej mapie, tylko czekasz, aż wychyli.

Dobra, teraz odpalać będę tylko na rozpoczęciu rundy, aby widzieć gdzie jest przeciwnik i mieć trochę przewagi nad nim.

2:46

3:17

4:16

4:18

5:33

To wszystko to Twoje idealne najazdy na model przeciwnika przez skrzynię, po czym zabranie z niego myszki i udawanie debila.  To samo jest w dalszej części demka, aż do tego momentu.

11:42 - Masz celownik idealnie na tym pudle za którym jestem i nie odpuszczasz, czyli to co Pr0myk mi pisał na steam, on wie gdzie jesteś, a nawet nie wychyliłeś, ani nie oddałeś strzału.

Jak dla mnie to, dno i wodorosty mordeczko.

Lecimy z drugą mapą którą było am_geaometry. Ta mapa do przejrzenia na szybko, bo GOTV nawaliło i od minuty nie pokazuje tekstur, tylko czarny ekran z x-reyem modelów przeciników.

http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20180311-222328-982710379-am_geometry_2018-_PL__How2Kill.pl___Arena_1vs1___128_Tick___Skiny_Kosy_R_kawiczki___VIP___Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

Zmieniamy kamerę na naszego podejrzanego i oglądamy jak on "profesjonalnie" gra na tej mapie.

Mapa prosta. Dłuższa ściana na środku i dwie mniejsze, jedna po lewej, a druga po prawej, co z resztą widać na początku.

Oczywiście, da się skanować te ściany, tyle że, przeciwnik musi być blisko niej, bo jak jest dalej to nie zadamy mu żadnych obrażeń.

O tym nasz podejrzany nie wiedział i napiernicza full auto w przeciwników przez tą dłuższą ścianę jadąc myszką idealnie po modelu nie zabierając ani jednego punktu Hp dla przeciwników.

To już mnie kompletnie rozbawiło kolego ahahahaha

Ale no tak, skąd mogłeś o tym wiedzieć, skoro grasz u nas 2 dni. Przepraszam :(

Co również mnie zainteresowało na pierwszej mapie? Twoje Bh :)

Grasz od 2 dni. U nas Bh kosztuje 3 k creditów. Nie miałeś prawa go kupić, bo byś nie nazbierał nawet takiej sumy w 2 dni.

Wyżebrać od graczy też odpada, bo jesteś typowym graczem, co słowa na mikrofonie nie wypowie, czy też na sayu.

Vipa z tego co widziałem, też nie masz.

Czyli skrypcik na auto Bh :)

Kończąc swoją przemowę w tej sprawie, pozwolę sobie powiedzieć o tej lampce, która mi się odpaliła i dostałeś wtedy bana.

Na u@ napisałeś ""Pr0myk nie oglądaj mnie bo się stresuje""

Do cholery jasnej skąd mogłeś wiedzieć, że Cię ogląda? Słowa nawet o Tobie nie zamieniliśmy publicznie na serwerze, tylko wszystko w prywatnych wiadomościach. Na serwerze byli jeszcze inni gracze, których mógł oglądać, albo po prostu może poszedł na z/w.  Tym kolego się spaliłeś kompletnie :)

Z racji tego, że ja jestem osobą, która Cię zbanowała na serwerze, bo jestem jego opiekunem i zarazem członkiem UbT, nie powinienem podejmować ostatecznej decyzji w tej sprawie bo byś zapewne poczuł się niesprawiedliwie oceniony. Jak to on banuje i on podejmuje decyzje w sprawie demka? Toż to nie normalne.

Dla tego pozostawiam sprawę dla pozostałych członków UbT albo @ -Gamer-, ewentualnie junior administratorom wzwyż :D Kto pierwszy ten lepszy :1f60e:

Edytowane przez Petero
  • Uwielbiam to! 1
  • HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

Nawet mi się nie chce marnować czasu na oglądanie tych demek ale kurde nie pomyślałeś może, że to są "arenki"? Tu są maksymalnie dwa respy na każdej mapie, dlatego wszędzie z prefirem wychylalem, a co do autobh idź sobie zobacz jak wygląda skrypt na bh  oraz jego poprawne wykonanie. Ja wiem, że na takich serwach to zazwyczaj siedzą jakieś dzieci co nigdy z orzelka nie wyszli i mogłeś nigdy nie widzieć jak ktoś robi poprawnie bunny hopa ale żeby tak od razu że skrypty..... Nawet nie chce mi się tego komentować xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
Napisano (edytowane)
9 minut temu, lovemeorhateme napisał:

Nawet mi się nie chce marnować czasu na oglądanie tych demek ale kurde nie pomyślałeś może, że to są "arenki"? Tu są maksymalnie dwa respy na każdej mapie, dlatego wszędzie z prefirem wychylalem, a co do autobh idź sobie zobacz jak wygląda skrypt na bh  oraz jego poprawne wykonanie. Ja wiem, że na takich serwach to zazwyczaj siedzą jakieś dzieci co nigdy z orzelka nie wyszli i mogłeś nigdy nie widzieć jak ktoś robi poprawnie bunny hopa ale żeby tak od razu że skrypty..... Nawet nie chce mi się tego komentować xd

Mając tyle godzin ile mam potrafię solidnego bunnyhopa  sieknac bez skryptów a bhopa na skryptach łatwo odróżnić @ Peterotakże zauważył że to jest skrypt. I tak poza widziałem co wyrabiales jak nikt nie patrzył.  Jak tylko na spec poszedłem to już nie potrafiles osoby w korpus trafić więc to co odstawiasz to jakiś kabaret 😊

Edytowane przez Pr0myk
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

@ Pr0mykPr0mykhaha no właśnie chyba  nie potraficie odróżnić skryptów od " poprawnego" bh xd A poza tym pomyśl przez chwilę. Serio sądzisz, że jakby ktoś latał odwalony to teraz by siedział na forum i kłócił się o unbana?  XDDD Trochę mnie rozbawiliscie teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
Napisano (edytowane)
26 minut temu, lovemeorhateme napisał:

@ Pr0mykPr0mykhaha no właśnie chyba  nie potraficie odróżnić skryptów od " poprawnego" bh xd A poza tym pomyśl przez chwilę. Serio sądzisz, że jakby ktoś latał odwalony to teraz by siedział na forum i kłócił się o unbana?  XDDD Trochę mnie rozbawiliscie teraz :D

Są osoby które się odwołują bo myślą że się dobrze kryją. P. S tak jak napisał @ Peterobyłem na spec skąd wiesz że nie byłem z/w? Ale na u@ napisałeś żebym cię nie oglądał bo się stresujesz. Nie kompromituj się chłopie. 

Edytowane przez Pr0myk
Autokorekta w tel poprawia na złe zdania
  • HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

@ Pr0mykPr0mykto może jeszcze mam jakieś poza ziemskie moce i widzę czy jesteś zw czy nie ta? Za to też jest ban? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, lovemeorhateme napisał:

@ Pr0mykPr0mykto może jeszcze mam jakieś poza ziemskie moce i widzę czy jesteś zw czy nie ta? Za to też jest ban? 

Nie mówię że masz ,,pozaziemskie" moce ale jeżeli widzisz admina na spec i się go boisz to o czymś to musi świadczyć. 

Edytowane przez Pr0myk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

Napisałem to specjalnie bo widziałem że byłeś na spec'ie Xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pr0myk

Dobra nie będę sie sprzeczal. Mam nadzieję że UbT da odpowiedni werdykt.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero
Napisano (edytowane)

Zapraszam do galerii tego dziecka, który gra 4 lata czysto i nie może wyjść z orzełka :)

http://steamcommunity.com/id/officialPetero/screenshots/

Ten temat to nie targowisko. Skończcie zbędną dyskusję. Zaczekaj panie ""dobry"" na opinie drugiej osoby na temat tego demka.

Edytowane przez Petero
  • Like 1
  • Uwielbiam to! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lovemeorhateme

@ PeteroPeteroja nie powiedziałem, że Ty jesteś dzieckiem, tylko że na takich serwerach zazwyczaj większość to są dzieci i mogłeś nie widzieć nigdy poprawnego bh. A poza tym wbicie globala dzisiaj to nie jest żaden wyczyn.

• HAHA! 2
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.