Skocz do zawartości
Nati❤

zamknięty TOP 5 NAJDZIWNIEJSZYCH REKORDÓW GUINESSA

Rekomendowane odpowiedzi

Nati❤

TOP 5 NAJDZIWNIEJSZYCH REKORDÓW GUINESSA

5. NAJWIĘKSZA KOLEKCJA GUMOWYCH KACZUSZEK.

Charlotte Lee zbiera gumowe kaczuszki. Jej rekord z 2011 wynosi: 5631. Zastanawia mnie ile ma ich już w 2018 :DD 

29249222_1644128195676402_3394373780003356672_n.jpg?oh=9a0cfa044836c5b078a6ea02759163cf&oe=5B3C9349

4. NAJWIĘKSZA KOLEKCJA BUTÓW CONVERSE.

Joshua Mueller jest fanem popularnych trampek i w swojej kolekcji posiada aż 1546 różnych par. Jak widać nie tylko kobiety kochają buty.

Znalezione obrazy dla zapytania Joshua Mueller converse

3. NAJDŁUŻSZE PAZNOKCIE.

Lee Redmond to kobieta, która "wyhodowała" najdłuższe paznokcie. Najkrótszy z nich wynosił 71 cm, zaś najdłuższy aż 80 cm. Zastanawia mnie tutaj jak radziła sobie w codziennych sytuacjach typu: sprzątanie, czy też nawet podstawowa czynność jaką jest ubieranie. 

Znalezione obrazy dla zapytania Lee Redmond

2. BUTELKI NA KAPSLE OTWIERANE ZA POMOCĄ CZOŁA.

Ahmed Tafzi do otwierania butelek nie potrzebuje tradycyjnego otwieracza, wystarcza mu jego własne czoło. W ten sposób poradził sobie z ponad tuzinem kapsli. Pasuje tu określenie "łeb jak sklep". 

Podobny obraz

1. TRYŚNIĘCIE MLEKIEM NA NAJWIĘKSZĄ ODLEGŁOŚĆ ZA POMOCĄ OKA.

Ilker Yilmaz to człowiek, który w 2004 roku ustanowił ten przerażający wręcz rekord. Otóż wlał on na początku mleko do nosa, po czym wytrysnął je okiem na odległość: 279,5 cm.  Od samego patrzenia na to "widowisko" jest mi niedobrze, a wam? Dlatego wg mnie to zdecydowany numer 1 tej listy.

Znalezione obrazy dla zapytania Ilker Yilmaz

• Like 1
  • Uwielbiam to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.