Skocz do zawartości
pg1337

odbanowany Ban za? no wlasnie za co? XD

Rekomendowane odpowiedzi

pg1337

1. Serwer na którym otrzymałeś/aś bana: arena 1v1 137.74.5.141:27015

2. Nick na którym grałeś/aś: pg

3. Twoje SteamID:  STEAM_0_0:24814900

4. Nick admina banującego: annoying

5. Powód bana: o własnie taki "Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://how2kill.pl/forum/ aby poznać szczegóły." duzo infoframcji nie ma co, dzieki panie admin

6. Data otrzymania bana (można sprawdzić w sourcebans):  18;24 15.03.2018

7. Czy uważasz że ban był słuszny?: oczywiście, że nie.

8. Twoje oczekiwania: unban i wyjasnienie od admina, za co mnie właściwie zbanował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chinczyk

@ ANNOYING

Czekamy na wyjaśnienia 24h

Demo,Dowody etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ANNOYING

No to już wyjaśniam wszystko. Na początku nic nie twierdziłem ,żebyś coś miał. Lecz później pobrałem demko dla pewności. Na początku demka normalne strzały ,po czym w następnych rundach był flick za flickiem .

Oglądałem wszystko na spowolnionym tempie i zawsze był taki strzał w powietrze po czym pocisk jakimś cudem trafiał w głowę. 

Podaje już demko . Jeżeli się myliłem to przepraszam ale według mnie te strzały były magiczne.

Demo : http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20180315-185128-1672014621-am_crashz_dust_How2Kill-_PL__How2Kill.pl___Arena_1vs1___128_Tick___Skiny_Kosy_R_kawiczki___VIP___Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

Demko.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pg1337
8 minut temu, ANNOYING napisał:

No to już wyjaśniam wszystko. Na początku nic nie twierdziłem ,żebyś coś miał. Lecz później pobrałem demko dla pewności. Na początku demka normalne strzały ,po czym w następnych rundach był flick za flickiem .

Oglądałem wszystko na spowolnionym tempie i zawsze był taki strzał w powietrze po czym pocisk jakimś cudem trafiał w głowę. 

Podaje już demko . Jeżeli się myliłem to przepraszam ale według mnie te strzały były magiczne.

Demo : http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20180315-185128-1672014621-am_crashz_dust_How2Kill-_PL__How2Kill.pl___Arena_1vs1___128_Tick___Skiny_Kosy_R_kawiczki___VIP___Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

Demko.zip

Wszedłeś chociaż na mój profil steam przed podjęciem decyzji? Po co miałbym haxować na randomowym serwerze z arenkami 1v1? Łącznie na steamie mam w obydwa countery przegrane prawie 5k godzin. Po tylu godzinach masz już tak wyrobioną pamięć mięśniową w ręce, że "magiczne" flicki to norma. Do tego spray control.. stąd jeden czy kilka pocisków niecelnych, a następny celny. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ANNOYING
Napisano (edytowane)

Ja nie zwracam uwagi na godziny . Cheatować można z każdym poziomem steam. Nie ma znaczenia czy masz poziom 100 i 4 k w cs lub poziom 0 i 5 godzin zagranych . 

To nic nie znaczy. Widziałem wielu ludzi , którzy cheatowali ze skinami , dużymi poziomami itd. Według mnie to nie ma znaczenia .

Edytowane przez ANNOYING
  • Like 1
  • Uwielbiam to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero

Nie mam za co konkretnie się przyczepić :D

Wracaj do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero

ban%20zosta%C5%82%20zdj%C4%99ty.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.