Skocz do zawartości
Rothing

odbanowany Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Rothing

1. Serwer na którym otrzymałeś/aś bana: only mirage #2

2. Nick na którym grałeś/aś:  m1

3. Twoje SteamID:  STEAM_1:1:176268232

4. Nick admina banującego:  Mistrz deagla

5. Powód bana: Nie jestem w stanie powiedzieć, gdyż SourceBans nie działa

6. Data otrzymania bana (można sprawdzić w sourcebans): 15.03.18 23:46

7. Czy uważasz że ban był słuszny?: Nope

8. Twoje oczekiwania: Unban :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
n1vez
Mistrz digla
Napisano (edytowane)

9:45 - Gracz najechal celownikiem na glowe 

14:00 - Gracz widzi na wh ze przez ct idzie typ ale dostal info ze typ jest na schodach i sie schowal potem ten typ na schodach zostal zjety a gracz peekuje i zabija typa z ct

nie moge znalezdz nastepnej dziewnej akcji ale opisze ja. Podejrzany stal na palacach trzymal w reku molotova i chcial spalic conncetor  bo byl tam typek.  teammate podejrzanego zabil tego typa z connectora i nawet nie poinformowal ze go zabil( bylem wtedy na spectacie ). i podejrzany zmienil molotova na bron. 

Dodam tez ze ten gracz wie jak sie kryc bo jest albo byl bylym adminem serwera only dd2

Jak dla mnie typ jest odpalony i ban jest sluszny :)

Edytowane przez Mistrz digla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
n1vez

@ Chinczyk

@ Petero

Proszę o sprawdzenie demka i wystawienie werdyktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rothing
5 godzin temu, Mistrz digla napisał:

9:45 - Gracz najechal celownikiem na glowe 

14:00 - Gracz widzi na wh ze przez ct idzie typ ale dostal info ze typ jest na schodach i sie schowal potem ten typ na schodach zostal zjety a gracz peekuje i zabija typa z ct

nie moge znalezdz nastepnej dziewnej akcji ale opisze ja. Podejrzany stal na palacach trzymal w reku molotova i chcial spalic conncetor  bo byl tam typek.  teammate podejrzanego zabil tego typa z connectora i nawet nie poinformowal ze go zabil( bylem wtedy na spectacie ). i podejrzany zmienil molotova na bron. 

Dodam tez ze ten gracz wie jak sie kryc bo jest albo byl bylym adminem serwera only dd2

Jak dla mnie typ jest odpalony i ban jest sluszny :)

Nie ma żadnych dziwnych akcji, bo są to normalne zabójstwa. Jeżeli nie potrafisz dostrzec tak prostych rzeczy, to zdaje mi się, że nie nadajesz się na to stanowisko - jest to tylko moje subiektywne zdanie. Z czego mam się kryć? Z umiejętności? Bardzo śmieszne... Czekam na sprawdzenie demka i pouczenie Admina, i wprowadzenie go w świat, którym jest CS:GO   :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mistrz digla
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Rothing napisał:

Nie ma żadnych dziwnych akcji, bo są to normalne zabójstwa. Jeżeli nie potrafisz dostrzec tak prostych rzeczy, to zdaje mi się, że nie nadajesz się na to stanowisko - jest to tylko moje subiektywne zdanie. Z czego mam się kryć? Z umiejętności? Bardzo śmieszne... Czekam na sprawdzenie demka i pouczenie Admina, i wprowadzenie go w świat, którym jest CS:GO   :) 

Normalna akcja czym jest? patrzenie sie nad ninja i nagle celownik jest na glowie typa przy schodach? "Wprowadzenie i pouczenie?"  to nie sa normalne akcje, czekam na wyrdykt UBT

Edytowane przez Mistrz digla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rothing
Przed chwilą, Mistrz digla napisał:

Normalna akcja czym jest? patrzenie sie nad ninja i nagle celownik jest na glowie typa przy schodach? "Wprowadzenie i pouczenie?"  to nie sa normalne akcje

Rozumiem, że masz pewnie braki, ale żadnej nadzwyczajnej akcji tam nie było...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chinczyk

Jak dla mnie czysty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BaM

Obydwa demka czyste, @ Rothing ma rację praktycznie nie było żadnych vacowych strzałów po prostu normalnie grał. @ n1vez możesz dać ub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BaM

ban%20zosta%C5%82%20zdj%C4%99ty.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.