Skocz do zawartości
Cannabis

zamknięty Skarga na Snd nds

Rekomendowane odpowiedzi

Cannabis

1. Twój Nick:Cannabis

2. Nick Administratora/Gracza:Snd nds

3. Data i czas zdarzenia:2018-03-16  11:15

4. Opis sytuacji:Wbijam na serwer gram ludzie krzyczą na serwie napisalem na czacie bo ze 2 dni wczesniej dostalem perm muta cytuje ( Kur** nie drzyjcie mordy ) i dostalem knebla na 60 min  czy na tym serwie jest dosłownie wszystko zakazane czy admini robią co chcą ?

• HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lemur
Napisano (edytowane)

Ludzie rozmawiali może trochę głośno ale to moim zadaniem jest pilnowanie spokoju na voiceczacie. Jeśli rozmowy te ci przeszkadzają możesz: zmutować ich w tabeli, voice_enable 0 w konsoli lub spróbować ich upomnieć ale to nie w taki sposób. Dostałeś knebla na 60 min za 'nie drzeć tych ryjów Kur**', ponieważ po wcześniejszym 30-minutowym za niestosowne zachowanie nie poprawiłeś swojego zachowania, więc według regulaminu miałem prawo odebrać ci przywilej pisania na czacie na czas wydłużony dwukrotnie, czyli w tym przypadku 60 min. 

Co do administratorów to stosują się oni do regulaminu:

A co do Ciebie i twojego czepiania się mnie, skarg, gróźb przez steam, radzę odpuścić, bo mnie tym nie złamiesz, nie poniżysz ani nie przestraszysz. 

edit: poprawiłem błąd ort.

Edytowane przez lemur
  • HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cannabis
Napisano (edytowane)

Dalej jesteś nie kumaty widzze gdzie ci w regulaminie pisze ze napisanie tych słow dajesz bana ale jak inni na serwie sie wyzywajo i nie tylko byli admini screm ty i wiolcia ja dostaje bana za takie cos a inni nie czm ?

Edytowane przez Cannabis
  • HAHA! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero

Pierwszego knebla dostałeś na 30 min za "możesz mi oje*ać" skierowane do wyżej wymienionego administratora. Drugi knebel został wyjaśniony wyżej. Obydwa słuszne i nadane odpowiednio według regulaminu. 

Każdy admin zwraca uwagę za brak kultury. Następnie daje muta/knebla w zależności od sytuacji i tego, czy zachowanie się powtarza. W Twoim przypadku mamy dość zwracania Tobie uwagi, dlatego od razu leci ban na czat. 

Z racji, że się to powtarza notorycznie, informuję Cię, że następne takie zachowanie zakończy się blokadą komunikacji na zawsze bez możliwości odwołania, gdyż ja jako opiekun i reszta administracji mamy dość Twojego buractwa i słomy wystającej Ci z butów. 

• Uwielbiam to! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petero

temat%20zostal%20zamkniety.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.