Skocz do zawartości
fozzfor^^

zamknięty Historia Snaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

fozzfor^^
Napisano (edytowane)

Janusz "SnaX" Pogorzelski, urodził się 5 lipca 1993 w Krakowie. Jest profesjonalnym graczem CS:GO, aktualnie gra w Virtus.PRO

Snax jest doskonałym snajperem jak i strzelcem, podczas oglądania jego clutchy często opada kopara. Snax rozpoczął profesjonalną kariere w 2010 roku.

W 2011 został zbanowany na ESL za rzekome oszukiwanie na 2 lata, lecz został unbanowany po 6 miesiącach, wydaję się że wszystko ucichło, niestety w 2012 wybuchła kolejna afera... Snax kopnął i opluł zawodnika Patryka "sonamed" Zamulskiego, za nie podanie mu ręki po meczu. Po odejściu Kubena oraz Loorda do ekipy Złotej piątki dołączył Snax oraz Byali. Tego roku cały skład drużyny ESC Gaming (złota piątka) dołączył do Universal Soldiers, po 2 miesiącach rozstali się z drużyną i grali pod nazwą AGAIN. W 2014 roku Snax wraz ze Tazem, Neo, Pashą i Byali'm dołączyli do rosyjskiej drużyny o nazwie: Virtus.PRO. I tak wszystko się zaczęło... Tego samego roku wygrali turniej: ESL Major Series One KATOWICE 2014!. W 2015 roku wygrali turniej ESL Esea Pro League a Snax zajął 4 miejsce w HLTV. W 2016 roku wygrali turniej ELEAGUE Season 1, a Snax zajął 5 miejsce w HLTV. W 2017 Snax wraz z Kubenem, Pashą, TAZ'em, NEO, Solo oraz Paranoią zagrali mecz z SK GAMING W PIŁKĘ NOŻNĄ W KTÓRYM NIESTETY PRZEGRALI 5:4. Snax jest nazywany: Sneaky Beaky Like ponieważ często robi akcje Ninja.

Snax ma dwa wyjątkowe skiny:

Kosa Falchion "Rzeź" Stattrack Factory new Nazwa: Maczeta, nawiązująca do Snaxa "sneaky" Akcji.

USP-S Orion, nawiązująca do niemożliwego Clutcha 1v4.

Piszcie kto następny!

POZDRAWIAM!

Edytowane przez xeoJE
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysiaa ツ

Dosyć ciekawe +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Steeze
VIP

@ nicka jaka skromna :DD

+za prace, ładnie napisane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ExGTenZ

Bardzo ciekawe, ale mógłbyś też napisać kilka zdań o życiu prywatnym. Może następna część o Jarku? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TrocekTV

Snaxu to rzeznik jest, juz wkraczając w kręgi Virtus Pro to miałem 1,5 roku temu mecz w którym grałem z Byalim. Artykuł ciekawy i jak dla mnie mozesz napisac o Byalim bo jedyny raz w zyciu udało mi sie zagrac z prosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając naszej strony akceptujesz nasz regulamin Regulamin.