Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 08.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 13 punktów
  Macie tutaj kilka fotek ode mnie Nie ponoszę odpowiedzialności za zepsute ekrany/monitory.
 2. 9 punktów
  Wszystko najlepszego życzę wszystkim wspaniałym kobitkom które są tutaj z nami: @ Tysia :*@ AlicjAzKrainyKokainy@ Wredzia.@ Gosia ?! @ Kropka @ Karo @ klaudia' @ Natka @ Evi. @ CABAN @ Ania. @ Patka ^^@ Miyu.DD2 Jeżeli kogoś pominąłem bo mam sklerozę to mega przepraszam, niech sama się wpiszę do listy <3
 3. 7 punktów
  Pierwszy! Kobietki nasze kochane! Wszystkiego dobrego z okazji Waszego Święta! Bez Was źle, z Wami jeszcze gorzej. Tfu. Z Wami źle, bez was jeszcze gorzej. Buziolki!
 4. 5 punktów
  Parę dni człowieka nie ma, a tu takie nowości. :v Kiedyś tu byłem. Potem mnie nie było, bo @ Mesharskyse 'poszed'. Paru z Was znam. Jak zostanę na dłużej to i mnie poznacie. @ Mesharskyto bot. Pozdrawiam @ Ania.@ Wredzia.@ AlicjAzKrainyKokainy@ Gosia ?!i resztę. @ KocuRCiebie nie. Privjet!
 5. 3 punkty
  Wiesz, jak można się przekonać, czy kobieta jest naprawdę piękna? Przyjrzyj się jej rano, zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury, jak ją Pan Bóg stworzył. Jeśli jest naprawdę piękna, to i wtedy będzie. Z okazji dzisiejszego dnia! Pamiętajcie o tym panowie
 6. 3 punkty
 7. 3 punkty
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. 3 punkty
  Głosów oddanych dziś: 1/25 Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. 3 punkty
  Piękny wlaściciel najlepszego forum w Polsce H2K, Niepowtarzalny,Człowiek Sukcesu,Filantrop,Wizjoner I Arystokrata....Kubuś Wituś Mesharsky!!
 10. 2 punkty
 11. 2 punkty
  W czwartek 07.03.19 doszło do porwania 3-letniej Amelii oraz jej mamy, 25-letniej Natalii, które były w trakcie spaceru razem z babcią dziewczynki. Co ciekawe do uprowadzenia doszło w biały dzień, a konkretnie na osiedlu Dziesięciny. Dwaj sprawcy podjechali do ofiar samochodem marki citroen, po czym siłą zmusili je by wsiadł do auta i odjechali. Jakieś pół kilometra od miejsca porwania porzucili samochód by zatrzeć ślady, jak się okazało pochodził on z wypożyczalni aut w Łomży. Bardzo szybko o zdarzeniu pwiadomiono władze i do akcji poszukiwawczej włączyła się policja oraz straż miejska w całym kraju. Przy każdym wyjeździe z miasta ustawiono blokady przy których sprawdzano dokładnie każde auto opuszczające miejscowość. Szybko podjęto decyzję o upublicznieniu wizerunku ofiar by prosić o pomoc obywateli. Jeszcze dziś rano nie był znany los porwanych, jednak po godzinie 16 nastąpił przełom. Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński napisał komunikat na twitterze, w którym oświadczył, że dziewczyna oraz matka zostały odbite i są już bezpieczne w rękach policji. W Środzie Wielkopolskiej zatrzymano dwóch mężczyzn, w tym ojca dziewczynki, 36-letniego Cezarego R. W tej chwili obie porwane nadal są pod opieką policji, jednak wiemy już, że są całe i zdrowe
 12. 2 punkty
 13. 2 punkty
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany
 14. 2 punkty
 15. 2 punkty
 16. 2 punkty
  Ale z ciebie bajkopisarz xd Kubuś uśmiechnij się czasem
 17. 2 punkty
  Szkoda, że nie ma tu jeszcze rekcji ujemnych, obaj byście dostali...
 18. 2 punkty
 19. 2 punkty
  To zły pomysł, ale kiedyś trzeba ;d
 20. 2 punkty
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 21. 2 punkty
  Mam nadzieję że git
 22. 2 punkty
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 23. 2 punkty
 24. 2 punkty
 25. 2 punkty
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
  I jest elegancko :D
 28. 1 punkt
  a za co dostalem bana ? jak na tej mapie nie robilem takich akcji XD // @ Kaneś⚡: Kolego, po napisaniu prośby o odbanowanie - Grzecznie czekasz na działania prowadzone przez administracje. Każdy zbędny post może zostać nagrodzony warnem. Bana otrzymałeś iż podejrzewają u ciebie WH.
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
  10/10 każda jest twoja <3
 31. 1 punkt
  jjjjestem @ BotsoN 🔥
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
 34. 1 punkt
  Na siłkę ziomek i bedzie ok he
 35. 1 punkt
 36. 1 punkt
  JA Z MOIM KOLEGĄ Dobrze szefie!
 37. 1 punkt
 38. 1 punkt
 39. 1 punkt
 40. 1 punkt
  Tak szczerze wychodzi na to samo. Lepiej sobie pan Albert radził z fizyką xd
 41. 1 punkt
 42. 1 punkt
 43. 1 punkt
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  Łaaaaaaaaaaaał No ładnie
 46. 1 punkt
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 47. 1 punkt
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 48. 1 punkt
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 49. 1 punkt
 50. 1 punkt

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

Social Media

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na Polityka prywatności