Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.11.2019 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Witajcie w nowym odświeżonym dzienniku zmian sieciowych. Będą tutaj ważne informację o zmianach tak samo jak w poprzednim dzienniku. Po prostu ten dziennik jest świeży i bardziej dokładny . 24/11/19 - Wtorek Nowy odświeżony serwer TeamSpeak 3 dla naszej sieci. Dodano świąteczny wygląd forum, mam nadzieję że się podoba . Zmiany w kadrze administracji. Przywrócono sourcebansa. sb.how2kill.pl Zaczęto pracę nad serwerem Only Mirage. Zaktualizowano aplikacje na forum. Naprawa bloku top posterów (Nie pokazywała prawidłowych postów użytkowników) Optymalizacja chatboxa. Naprawa hovecard profili. Dodano śnieg na forum (Góra forum). Naprawiono problemy z ładowaniem się niektórych grafik po przenosinach (np partnerzy lub bannery serwerów). Optymalizacja forum pod kątem ładowania oraz wczytywania obrazków.
  2. 1 punkt
    TeamSpeak 3 w 70% ukończony. Normalny user może normalnie z teamspeaka korzystać! Bez dużych ograniczeń ;) Kanały oraz rangi administracyjne gotowe, dodatkowo przetestowanie persmiji "nowego" użytkownika oraz "zarejestrowanego" Poczekam aż @ dbklub @ Ch W. 5vs5 wejdą na serwer po rangi, to stworzą te rangi poboczne i resztę, ale to im napisałem tak czy siak już na pw. Zostały mi do zrobienia rangi how2kill ;) Wszelkie błędy zostaną poprawione w ciągu dnia, samemu ciężko testować wszystko. Pozdrawiam.
  3. 1 punkt
    Również jestem za ciekawa sprawa i fajna zabawa

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...