Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/12/2020 in all areas

 1. 2 points
  @ Chinczyknie ważne czy jesteś na forum czy nie, pamiętaj "leń miesiąca" na tej sieci to już zaklepane dla ciebie xD
 2. 1 point
  Nick: @ Wesoly Data: 12.02.2020 Awans na Rangę: Administrator Sieci i Opiekun Arenka 1vs1 Powód awansu: Duże zaangażowanie na forum jak i pomoc serwerowi Decyzja: @ Desnox
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Technologia technologią ale jak na moje to takie coś nie powinno mieć miejsca. Strata bliskiej nam osoby jest ciężka do zapomnienia a takie akcje potrafią przywrócić wspomnienia przez które gorzej możemy sobie radzić w życiu codziennym.
 9. 1 point
  W sumie nigdy nad tym się nie zastanawiałem- ale jeśli już to myślę, że byłaby to Japonia albo Miami ;)
 10. 1 point
  Kilka dni temu Mojang ujawniło graczom kolejną aktualizację swojej gry złożonej z bloków. Pewnie większość osób nawet nie zauważyło by różnicy gdyby nie dodanie do gry nowego rodzaju bloku oraz materiału. Update dotyczy wymiaru Nether, który od teraz nazywać ma się The Nether Wastes. Dodano kilka biomów, nowe zwierzę ale co najważniejsze dodano blok Ancient Debris, który występuje w wymiarze Nether i jest tak samo rzadki jak diamenty. By go wykopać potrzeba minimum diamentowego kilofu. Po przetopieniu go otrzymamy netherite scrap, połączenie 4 sztuk z 4 sztabkami złota da nam wymarzoną sztabkę netherite. Materiał ten służy do ulepszania naszego diamentowego ekwipunku, przez co stanie się on bardziej wytrzymały, a bronie i narzędzia będą jeszcze lepiej spełniały swoje funkcje. Co ważne materiał jest odpormy na wybuchy czy lawę, dzięki czemu nie zniszczy się nawet jeśli do lawy nam wpadnie, a my sami mając zbroję nie musimy się lawy obawiać, ponieważ nawet jeśli wpadniemy do lawy to nie stracimy zbroi. A jeśli postanowimy tworzyć bloki netherite to nawet po wybuchu creepera pozostaną na swoim miejscu niewzruszone. Sam pancerz sprawia, że jesteśmy niemal niewrażliwi na odepchnięcia pod wpływem ataków, co zmniejsza ryzyko upadku podczas walk w wąskich i wysokich przejściach. Po więcej szczegółów zapraszam poniżej:
 11. 1 point
  To było tak dawno, że nie pamiętam
×
×
 • Create New...