Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/2020 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Nic dodać nic ująć
 3. 1 point
  Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 4. 1 point
  Demo sprawdzone. Może i strzelałeś onetapy ale tak naprawdę miałem dużo czasu na reakcje, było widać że przycelowałeś na te heady a nie robiłeś jakiś ekstra flicków. Zostajesz odbanowany.
 5. 1 point
  -wiek -doświadczenie -Komunikatywność +gametracker +/- sourcemode(chociaż jak już mówiłem zawsze się można go nauczyć) Troszkę mało latek masz jak na kogoś, kto ma w pewnym sensie "pilnować" serwera. Mimo to pozostaje neutralny.
 6. 1 point
 7. 1 point
  wiek + godziny + jestem na tak
 8. 1 point
  - wiek - doświadczenie + gametracker + sourcemod Osobiście nigdy nie słyszałem, abyś odezwał się na serwerze ( nie wiem też czy w ogóle masz mikrofon ). Pozostaję neutralny
 9. 1 point
  Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Ghothica... wiem aż wstyd się przyznać... po tym artykule może jednak się skuszę
 10. 1 point
  Ohh Gothic, stare dobre czasy Az chyba wroce popykac w niego i przejsc od 1 do 4 od nowa ;D
 11. 1 point
  Super temat! Aż chce się od nowa przejść Gothica Chciałbym jeszcze dodać że w niektórych miejscach twórcy nas wynagradzają za eksploracje np. na początku gry w Gothicu II gdy wychodzimy z wieży i skręcimy od razu na lewo jest jezioro a za jeziorem przy skałach krótki łuk i pare strzał i jak dobrze pamiętam coś tam jeszcze się znajdywało. Nie wspomnę o tym, że gdy zwiedzimy całą wieżę Xardasa możemy zaopatrzyć się w sztylet i kilka sztuk złota, niby nic takiego ale na sam początek jest dobrze tym bardziej że zaczynamy z niczym . Jeszcze gdy wychodzimy z wieży stoi owca, nie mając nic to i nawet surowe mięso dobre nie . Idąc ciut dalej spotykamy goblinów oczywiście próbujemy ich zabić po czym zapatrujemy się w pałkę wypadającą z nich. Na prawo od ich legowiska na beczce znajduje się mieszek z monetami i jak na sam początek jest naprawdę dobrze :D. Nie grałem dobrych kilka lat ale takie uroki gry się pamięta
 12. 0 points
  Mało który sen pamiętam...

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...