Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/21/2020 in all areas

 1. 2 points
  1) Nie wiem nie spotkałem się z czymś takim ale nie wykluczam że się nie zdarza. 2) Owa komenda jest tylko że pod /sm_ukryj 3) Przyda się, tylko trzeba znaleźć plugin. 4) Nie jestem pewien czy warto wam to dodawać, poczekam na Desnox'a 5) Tak jak w punkcie 3, innym rozwiązaniem jest że zbindujesz sobie pod przycisk /sm_ukryj. 6) Muszę znać nazwę mapy by wysłać Desnoxowi zamiennik. 7) Takie se jestem neutral 8)) Serwer będzie przeciążony jeżeli dodamy spadochron więc odpada, co do fall damage'a myślę że będzie git. 9) Jestem na nie punkty na rozgrzewce jak najbardziej mogą zostać.
 2. 2 points
  Moi drodzy, po raz pierwszy doszło do tego by ktoś ominął zabezpieczenia serwisu Youtube. Nie wiem na ile ta informacja jest prawdą lub kłamstwem, jednak już od pewnego czasu w komentarzach różnych kanałów pojawia się komentarz "wanna be friends". Nie odpowiadajcie na niego, nie zostawiajcie pod nim łapek czy serduszek i nie linkujcie, bo możecie stracic konto. Gdy to zrobisz to istnieje szansa, że Twoje konto zostanie przejęte i dołączy do farmy botów nabijającej wyświetlenia i komentarze człowiekowi, prowadzącemu kanał o tematyce fortnite o pseudonimie Logan. Szersze wyjaśnienie w filmie poniżej: https://youtu.be/07aliklZ1Ao
 3. 2 points
  Dzisiaj dołączyłem na serwer i postawiłem sobie na małej działce taki oto domek startowy Nick: Kozlokozak
 4. 1 point
  Gracz już został ukarany podczas meczu.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Tak w ramach przypomnienia xD
 7. 1 point
  Nigdy w życiu Cię nie widziałem na serwerze, a jeśli widziałem to nie wyróżniłeś się niczym specjalnym. Od zawsze byłem i będę zdania, że SM można nauczyć się w 20 minut, więc nie biorę tego specjalnie pod uwagę. Podanie napisane tak sobie, godzin na serwerze na tym koncie również niewiele. Nie wiem czy kolejny "mentalny lider" jest potrzebny w administracji, pomijając fakt, że jest nas już sporo na serwerze. " Znam tutaj graczy bardzo dobrze, świetnie się dogaduje i z łatwością idzie mi nawiązanie z nimi interakcji. " - Nieskromnie mówiąc przebywam na serwerze bardzo dużo i nie nawiązałeś jeszcze ze mną żadnej interakcji, tak jak wspomniałem, nawet Cię chyba jeszcze nie widziałem. Jedynym plusem jest doświadczenie jako administrator, jednak jest na serwerze wielu nowicjuszy w tej roli, którzy udowadniają swoim zachowaniem, że brak doświadczenia nie jest wielkim problemem. Nie przekonałeś mnie swoim podaniem, jestem na nie.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...