Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 25.06.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  W tym temacie możecie wysyłać zdjęcia jak wyglądacie w naszej koszulce I know i'm fat XD
 2. 3 punkty
 3. 2 punkty
  teraz masz idealny ciuch do grania z nami
 4. 2 punkty
  Skarga na admina za danie bana jest bez sensu. https://how2kill.pl/forum/41-prośby-o-odbanowanie/ Jeśli pragniesz odwołać się od bana napisz odwołanie od nowa w podanym wyżej dziale, oraz pamiętaj o zastosowaniu się do wzoru.
 5. 1 punkt
  Jestem za aktywny na forum, sm trochę zna ale wiadomo można się poduczyć i nie jest to jakaś bariera. Uważam że powinien dostać szansę :)
 6. 1 punkt
  mogłeś się już cały pokazać no
 7. 1 punkt
  Jestem na tak Gimper +wiek Godziny wiem że nadrobi. +miły? Pomocny i zabawny + ma doświadczenie Lekko nie będzie
 8. 1 punkt
  Jestem za daniem szansy przegrane 5/10 godzin wymaganych lecz wiadomo nie każdy ma czas na granie i inne rzeczy +Jest Globalnym moderatorem i członkiem Anty cheat i wie co zrobić. +Można się dogadać z nim i jest pomocny. Miesięcznie będzie nadrabiał normę 20 godzin co miesiąc.
 9. 1 punkt
  Twój nick: Truskowalski Nick oskarżonego:Kuhta' SteamID oskarżonego:STEAM_0:0:140342586 Godzina i data zdarzenia: 24.06 godz 11.30 Mapa: Mirage Dowody (demko/ss):Brak Opis Sytuacji:Gram na serverze i dostaje bana z a multihacka
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  @ NESSKAna razie nic nie ma :c Trzeba czekać jakoś do środy /czwartku pewnie
 12. 1 punkt
  Z góry przepraszam za lustro które jest trochę ubrudzone. Dbk bój się koszmar przyszedł. Tylko nie bijcie za kartony co lezą za mną xd
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Ja chciałem tylko powiedzieć, że tak patrzę na was i się wami brzydzę wy niewyżyte toxiki z cs i ligi!
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  czas pokazać ryja siemano @ NYo
 18. 1 punkt
  Pyra się ujawniła Nie no zajebiste fotki <3
 19. 1 punkt
  Stary meshar, stara fryzura, błąd życia Pozdrawiam, JD
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Zawsze zapraszam na WBW xD
 23. 1 punkt
  ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ Zmiany na serwerze po pracach technicznych dnia 25.06.2019. Co zostało poprawione/zmienione/wprowadzone. Usunięcie wielu zbugowanych map, z puli 50map zrobiliśmy 15grających, Dodanie nowych Roundsoundów pod koniec rundy, Został dodany Timeleft mapy(nie gramy na rundy) który wynosi 20minut, Dodany bullet damage(pokazuje ile obrażeń zabrałeś przeciwnikowi), Rundy noscope, a w nich blokada zabijania z noży, Ochrona po zrespieniu się została zmniejszona z 5sekund do 3sekund oraz przetłumaczona, Dodanie rang turniejowych(informacje pod !lvl/!ranga), Vip został poprawiony, (!vip/!menu), Dodano perfixy(tagi) do przeróżnych flag typu - VIP/Admin/Opiekun, Poprawiono działanie mapchooser'a jak i rtv, Naprawienie GoTV, aby kręcił demka i nie bugował serwera, ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ Temat będzie aktualizowany na bieżąco wraz z aktualizacjami serwera. Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 @ NESSKA
 24. 1 punkt
  1. Ile masz lat? 2. Którego admina z twojego serwera only mirage najbardziej lubisz? 3. Z jakiego województwa jesteś? 4. Planujesz w najbliższym czasie otworzyć jakiś nowy serwer? 5. Ile ważysz? 6. Myślałeś o tym żeby zakończyć z serwerami? 7. Jaki jest twój ulubiony kolor? 8. Co planujesz robić w wakacje?
 25. 1 punkt
  Hejka kochani! Kolejną nominowaną osobą w naszej zabawie jest @ BLUU Czas na zadawanie pytań macie do 30.06.2019, do godziny 20. Wiecie co robić! Czas start! Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:
 26. 1 punkt
  1. Dlaczego zdecydowałeś się na h2k? 2. Ulubiony owoc? 3. Pijesz alkohol? 4. Ulubiony napój to? 5. Wymarzone miejsce na urlop? 6. Jaka jest geneza twojego nicku? 7. Dlaczego czerwony to twój kolor? 8. Niebieski nie byłby lepszy? 9.Czym się zajmujesz w życiu? 10. Zainteresowania twoje to? 11. Masz jakieś zwierzęta? 12. Miasto czy wieś? 13. Co mi zrobisz dobrego do jedzenia? 14. Dlaczego Oskar jest łysy? 15. Masz samochód? Jak tak to jaki? 16. Ulubiona bajka z czasów dzieciństwa to? 17. Kupisz dżem dla naszego redaktora? 18. Co powiesz na temat tej sieci? 19. Twój sposób na nudę to? 20. Ulubiona gra komputerowa to? 21. Uważasz, że dobrze grasz w nią? 22. Ulubione jedzonko według Ciebie? 23. Dobrze gotujesz? 24. Kto jest twoim autorytetem? 25. Masz możliwość zamieszkania w innym kraju. Jaki wybierasz? 26. Ulubione gatunki filmowe? 27. Ulubiony rodzaj muzyki? 28. Polecisz ciekawe filmy? 29. Polecisz ciekawe piosenki do posłuchania? 30. Ulubiona pora roku? 31. Uprawiasz jakieś sporty? 32. Chciałbyś zrobić coś ekstremalnego? 33. Trzy ulubione przedmioty w szkole to? 34. Chciałbyś ukraść rower dla Kuby? 35. Czytasz książki? 36. Trzy Twoje cechy to? 37. Trzy Twoje wady to? 38. Jesteś typem osoby towarzyskiej? 39. Lubisz słodycze? Jakie najbardziej? 40. Samochody czy motory? 41. Komputer czy konsola? 42. Najlepszy gry na komputer Twoim zdaniem to? 43. Jaki będzie świat za 20 lat według Ciebie? 44. Chciałbyś coś w sobie zmienić? 45. Najdziwniejsza potrawa o której słyszałeś to? 46. Uważasz, że przesadziłam z ilością pytań? 47. Najlepszy prezent jaki dostałeś to? 48. Wybierasz Morze czy Góry? 49. Co sądzisz o zmieniającym się klimacie? 50. Ile czasu odpowiadałeś na moje pytania?
 27. 1 punkt
  1. Gdybyś miał być drinkiem lub napojem, jakim byś był? 2. Gdybyś miał być zwierzęciem, to jakim? 3. Kolekcjonujesz coś albo kiedyś kolekcjonowałeś? 4. Jakie ludzkie nawyki najbardziej cię wkurzają? 5. Gdybyś mógł mówić jakimś językiem, którego nie znasz, jaki by to był? 6. Jaki był najlepszy koncert na którym byłeś? 7. Jaki jest/był najlepszy serial, jaki oglądałeś? 8. Gdybyś był skazany na śmierć, o jaki ostatni posiłek byś poprosił? 9. Jakie małe rzeczy najbardziej poprawiają ci humor? 10. Jaki program telewizyjny powinni natychmiast ściągnąć z anteny? 11. Czy masz jakieś zainteresowanie na którego temat większość ludzi nic nie wie? 12. Jaki jest według ciebie najprzyjemniejszy zapach? 13. Jakie było najpiękniejsze miejsce, które w życiu odwiedziłeś? 14. Na wakacje wybierasz morze, góry czy miasto? 15. Jakie są Twoje plany na wakacje?
 28. 1 punkt
  [P]Czemu unikałeś Q&A? [O] [P]Jak tam wrażenia po przylocie M.M do ciebie na kilka dni? [O] [P]Były momenty w których chciałeś jej tak po prostu przypier...? [O] [P]Jaki był smakołyk dzieciństwa? [O] [P]Ulubiona zabawa z dzieciństwa? [O] [P]Byłeś kiedyś zagranicą? [O] [P]Ulubione zwierze? [O] [P]Zrobiłeś kiedyś coś komuś co do tej pory żałujesz? [O] [P]Umiesz salto? [O] [P]Latałeś kiedyś w samolocie? [O] [P]Plaża czy ognisko? [O] [P]Lody włoskie czy gałki? [O] [P]Ile chciałbyś mieć lat? [O] [P]Wymarzona praca? [O] [P]Ulubiony raper? [O] [P]Ulubione piwo? [O] [P]Lubisz wędzoną rybe? [O] [P]Jest osoba której byś z chęcią napier...? [O] [P]Jesteś agresywnym człowiekiem? [O] [P]Masz jakiś talent? [O] [P]Jak stałeś się administratorem? [O] [P]Ulubiony youtuber? [O]
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
  Niby bez disa, ale podobny jesteś do niego niczym ja do gimpera
 31. 1 punkt
  @ BLUU STEAM » <KLIK> @ demo MIRAGE STEAM » <KLIK> @ SoniK MIRAGE STEAM » <KLIK> @ Nexon MIRAGE STEAM » <KLIK> @ MetaVerse MIRAGE / TYMCZASOWO ZAWIESZONY ! STEAM » <KLIK> @ dawid MIRAGE STEAM » <KLIK> @ Alpha MIRAGE STEAM » <KLIK> @ XwReK MIRAGE STEAM » <KLIK> @ Adriann MIRAGE STEAM » <KLIK> @ IceScreaMMM MIRAGE STEAM » <KLIK> @ Bienio MIRAGE STEAM » <KLIK> @ karolS MIRAGE STEAM » <KLIK> @ kuhta' MIRAGE STEAM » <KLIK> @ Centi MIRAGE STEAM » <KLIK>

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...