Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/20/2020 in all areas

 1. 3 points
  Jedziemy z kolejną serią pytań! Tym razem będziecie je kierować do @ Rafael Na zadawanie pytań macie czas do 28.09.2020, do godziny 20. Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:
 2. 2 points
 3. 2 points
 4. 2 points
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
 9. 2 points
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 2 points
  Nick: @ The Denver Data: 19/09/20 Powód degradacji: Częste branie urlopu i po powrocie z urlopu brak aktywności lub zaglądania na forum Decyzja: @ Desnox@ Wesoly@ AZZTORM
 14. 2 points
 15. 2 points
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 19. 1 point
  Z racji tego, że to ja wystawiłem tego bana, to chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz nim "góra" zajmie się tą sprawą. Pomimo otrzymania pierwszego ostrzeżenia w postaci kicka (notabene to też było ode mnie), to jest to już drugi raz, gdy "przypadkowo" wchodzisz do nas do gry z reklamą swojej serwerowni. Niemniej, chciałbym dodać, że ban nie jest tylko za samą reklamę w nicku, ale też za to, że będąc na naszym serwerze (nie patrząc na to, że siedzi ktoś z Administracji H2K) rozmawiasz o swoich arenkach, pytasz naszych graczy o umiejętność pisania pluginów, itd. (kto wie czy też nie podbierasz nam naszych użytkowników).
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Nick: FexiKing How2kill.pl SteamID: STEAM_1:1:542208363 Serwer: OM #1 Data: 26.09.2020 Mapa: de_mirage Cheat: wh i aim Rozpiska: demko w godzinie 0:00
 24. 1 point
 25. 1 point
  chyba nie posiadam takiego
 26. 1 point
 27. 1 point
  - Twój nick: Zztp0p - Nick oskarżonego: Masny dżimi - SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:0 https:/steamcommunity.com/profiles/76561199059187311 - Godzina i data zdarzenia: 24.09.2020 | Godzina (około) : 22.00 - Mapa: seek_wood_house - Dowody (demko/ss): https://youtu.be/ZFaz-TN3wck (przepraszam za jakość) - Opis Sytuacji: Jako szukający goniłem gracza przez dom po czym wskoczył do wcześniej rzuconego smoke'a i doszedł do drzwi które potem blokował klikając "E" robiąc tak zwane wachadło. * PS : Komenda !zglos jest praktycznie bezużyteczna na HNS gdyż nie ma w niej opcji wpisania własnego powodu a wymienione tam powody nie wpasowują się w 90% "przewinień" graczy.
 28. 1 point
  @ Elemen[T] HnSnie trzeba demka ogladać, gdyż @ Zztp0p How2Kill.pldołaczył filmik na yt. gracz zostaję zbanowany na 2 dni za trollowanie i utrudnianie gry. Pozdrawiam.
 29. 1 point
  Jak wrócę do domu obejrzę demko i podejmę decyzję.
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  Uświadamiając sobie że 5 min temu zacząłeś prace, a Ty w łózku xD
 34. 1 point
  [P] Ulubiony film/serial [P] Jaki jest twój stosunek do papierosów i innych używek ? [P] Jakie dziewczyny lubisz najbardziej ? [P] Ile miałeś dziewczyn ? [P] Jak lubisz się ubierać? W jakim stylu ? [P] Jaki jest twój ulubiony sport ? [P] Jakie masz hobby? Co lubisz robić w czasie wolnym ? [P] Lubisz zwierzęta? Jakie? Masz w domu jakieś ? [P] Jakiej muzyki słuchasz ? [P] Jakie lubisz lody ? [P] Masz rower ? [P] Co wolisz: deska czy piłka ? [P] Jaki jest twój znak zodiaku ? [P] Chodzisz na zabawy/grubsze impry ? [P] Największe marzenie? [P] Najgłupsza rzecz jaką zrobiłeś ? [P] Motor czy Auto ? [P] Co jest tak delikatnego i kruchego, że nawet wypowiedzenie jego nazwy, to przerywa ? [P] Jeśli dwa to towarzystwo, a trzy to tłum, to ile to cztery i pięć ? [P] Jak człowiek mógł przeżyć dziesięć dni bez snu ? [P] Co zapewnia siłę i moc do przechodzenia przez ściany ? [P] Co możesz trzymać w prawej dłoni, a nie możesz trzymać w swojej lewej dłoni ? [P] Jak rzucone jajko może przelecieć 2 metry i się nie rozbić ? [P] Co robisz ze smarkami, gdy nie ma w pobliżu chusteczki ? [P] Ulubiona osoba ze starej sieci ? [P] Ulubiona osoba z aktualnej sieci ? [P] Gdyby karma wróciła do ciebie to by ci pomogła czy też skrzywdziła ? [P] Gdybyś dziś mógł wyeliminować jedną osobę ze swojego życia to jaką ? [P] Czemu liga legend jest najlepszą grą ? [P] Piosenka na dziś ? [P] W czym leśnik popie***** po lesie ?
 35. 1 point
 36. 1 point
 37. 1 point
  Do zgarnięcia cała seria, czyli Serious Sam HD, Serious Sam 2 i Serious Sam: BFE. Logując się do Alienware Arena powinniśmy szukać loga serii i je wcisnąć po czym trzeba wcisnąć "get reward". Trzeciego dnia odbieramy część I, czwartego część II, a piątego część III.
 38. 1 point
 39. 1 point
  O czym to nie mogę powiedzieć ale jaki był to mogę powiedzieć że był świadomy i był fajny, szkoda urwa że mnie budzik obudził
 40. 1 point
 41. 1 point
 42. 1 point
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
 47. 1 point
  1.6 - Dzwiek broni, CSGO - Mechanika,
 48. 1 point
  Panie @ Krata Vanillachcielibyśmy Panu złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Przede wszystkim życzyć dużo zdrowia, szczęścia, dobrych graczy, adminów na serwerze oraz samej radości z jego utrzymywania. W tym wszystkim nie zapominamy też o kracie graficznej, by Twoje plany się co do niej ziściły. Żyj nam 100 lat!
 49. 1 point
  Sto lat dla pana Oczywiście życzę Właścicielowi dużo graczy na serwerze, dobrych adminów, no i zdróweczka Powodzenia z serwerem
 50. 0 points
  NA KAŻDE PYTANIE PROSZĘ O PEŁNĄ ODPOWIEDŹ! PYTANKA: [P] Co o mnie myślisz? [P] To co jedziemy znowu na tego tripa (wiesz gdzie)? [P] Trenuje MMA - zostaniesz moim sparing partnerem? [P] Startuje na prezydenta - zagłosujesz na mnie? [P] Grubasie kiedy postawisz mi tego browca i sernik, który obiecałeś? [P] Czy możesz wymienić kilka osób, które lubisz/szanujesz z H2K? [P] KFC CZY MCDONALD'S? [P] O jakiej porze najlepiej smakuje b-smart? [P] Jaki jest Twój ulubiony film? [P] Jaki jest Twój ulubiony youtuber? [P] Czym się interesujesz? [P] Jakie masz plany na przyszłość? [P] Jaki jest Twój najgorszy nawyk? [P] Z czego jesteś najbardziej dumny w swoim życiu? [P] Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu? [P] Co byś zmienił w swoim życiu? [P] Jaka jest jedna cecha/rzecz, którą najbardziej doceniasz u ludzi i dlaczego? [P] Jaka jest jedna cecha/rzecz, która najbardziej denerwuje Cię u ludzi i dlaczego? [P] Gdybyś miał trafić na bezludną wyspę i mógł zabrać tylko trzy rzeczy i trzy osoby, to co byś ze sobą zabrał? EKSTRA PYTANKA: [P] W ilu związkach byłeś? [P] Z którą dziewczyną było Ci najlepiej i dlaczego? [P] Ile Twoich relacji mogło zakończyć się związkiem, gdybyś Ty albo druga strona nie wycofała się? [P] Ile najdłużej musiałeś się starać o dziewczynę zanim dała Ci szansę? [P] Czy masz kogoś na oku? KABOOM!
×
×
 • Create New...