Skocz do zawartości
Administrator

Mesharsky

Właściciel


Ostatnia wygrana Mesharsky w dniu 17 Maj

Użytkownicy przyznają Mesharsky punkty reputacji!

Reputacja

423 Diamond I

O Mesharsky

 • Urodziny 05.06.2000

Social Media

Ostatnie wizyty

1483 wyświetleń profilu
 1. 15k zł na wszystkie konta w ligę legend. W sumie dalej wydaje więc zobaczymy efekt końcowy
 2. Panowie i Panie, znaleźliśmy firmę która już dla nas te koszulki projektuje. Cena koszulki powinna być około 65 do 80zł maksymalnie. Dlaczego tak dużo? Powiem tak, jak na koszulkę FullPrinted, czyli całą pomalowaną, jest to cena mała. Dodatkowo im więcej kupicie koszulek, cena będzie spadać ;). Damy wam znać jak już oficjalnie będą w sprzedaży, stworzymy osobny temat <3 Pozdrawiamy, How2Kill.pl
 3. @ platyna1992 Tak bo my na How2Kill jak i właściciele serwerów mamy magiczną kulę która mówi nam za co jest ban z poprzedniej sieci. Gdy admin Łukasz jest zbyt leniwy by wpisać powód: Ban za czitowanie na poprzedniej sieci. Ale nie, jest napisane: Ban z poprzedniej sieci / Ban na poprzedniej sieci. Potem koleś ani my nie wiemy za co jest ban, bo jak mówiłem, admin jest na tyle leniwy że nie chce mu się sprecyzować powodu. Dlatego was chcieliśmy oddzielić od naszego bansa, bo takich banów tam było od kija ===================================================================================== Propozycja odrzucona, zostaje jeden bans. Jednakże wchodzi jedna nowa zasada. Bany z poprzednich sieci nie zostają, inna sieć to inna sieć nie ingeruje się ona z naszą, chyba że jest to ban za czity ale musi to zostać udowodnione. W sourcebansie nie mają prawa być bany dlatego że ktoś kogoś nie lubi, lub ktoś komuś przeszkadza dlatego że gra jedną bronią , bo jak admin se zbanuje na tydzień kogoś dlatego że gra lepiej od niego bądź nie podoba mu się ze gra ktoś z p90 całą mapę, to takie bany dajemy tylko serwerowe, a nie banujemy przez system SB. Bo jak kogoś nie chcecie bardzo na serwerze poprzez wasze prywatne sprzeczki, to nie ingerujcie też w nasze serwery, bo my za takie głupoty nie banujemy :).
 4. Te automatycznie bany na ip, fakt trzeba to wywalić z sb.
 5. Witajcie, wpadliśmy na pomysł by stworzyć każdego osobnego bansa na osobne serwery. Czyli każdy właściciel serwera będzie miał swojego własnego bansa i tylko on będzie miał do niego dostęp + ja, dzięki czemu macie pełną kontrolę nad waszym bansem i serwerem i możecie sobie robić tam co wam należycie się podoba <3 Skąd ta propozycja? Z ostatnich wydarzeń. Np jak był u nas pewien serwer i administracja tego serwera dawała powody: Ban z poprzedniej sieci, to wtedy ta osoba nie mogła wchodzić na nasze inne serwery, czyli dosłownie wszystkie. Albo ban był dlatego że administracja nie życzy sobie tego gracza na tym serwerze, ale to nie znaczy że my również sobie jej nie życzymy na naszych serwerach, jest to nie fair i nie jest to sprawiedliwe dla wszystkich właścicieli. Skąd nowy właściciel serwera lub ja mam wiedzieć za co jest ten ban? I czemu miałyby prywatne wojenki przechodzić na wszystkie nasze serwery. Jedyne co się z tego rodziło to nieprzyjemne rozmowy. Co o ty m myślicie? Zrobimy coś takiego? Czy chcecie zostać połączeni jak kiedyś :)? @ BLUU @ Youmuus MIRAGE #2 @ dager556 ARENA #2 @ Lisu AWP @ dbk 5vs5
 6. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 7. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 8. Sprawdź czy błąd dalej występuje.
 9. Mesharsky

  Memes here!

  @ NYo AWP LEGO@ Yacus @ BLUU @ Torchic PPATRZCIE
 10. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 11. Ten temat to jakiś żart. Ludzie którzy używają wspomagaczy nie są u nas mile widziani. Znajdź sobie inną sieć gdzie akceptują ludzi którzy utrudniają rozgrywkę innym graczom. Zamykam.
 12. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...