Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Mesharsky

Legend

Community Reputation

302

Mesharsky last won the day on February 21 2020

Mesharsky had the most liked content!


About Mesharsky

 • Other groups VIP,
  User
 • Birthday 06/05/2000

Social Media

Recent Profile Visitors

8,156 profile views
 1. To teraz poduszki z logiem How2Kill, ciekawa jaka by była reakcja ludzi XD
 2. No to czas chyba pisać przywitanie.
 3. Ktoś dostał perma i ma ub to po co te permy? Wszystkie starania adminów jak krew w piach.
 4. Source 2 miał być już obiecany w 2k18 a nawet już wcześniej. Na tą chwilę to tylko głupie plotki. Po drugie opłaca im się bardziej nowego csa zrobić już na source 2 niż ruszać csgo. Dość że psują rynek sourcemoda to mogliby nie dobijać.
 5. Nie podobne bo moje tematy się sprawdzały, serwery były, dbk dołączył i wszystko się kręciło ładnie przez 2 miesiące, to że administracja dała dupy bo sobie w lola lub tibie wolała grać, przykro mi w internecie każdy sobie napisze co chce. Lub oszuka na każdy sposób. Tak samo jak każdy temat długi który napisałem o sytuacji forumowej było 100 procentowo prawdą. Dajcie chłopakowi szanse się wykazać bo nigdy jeszcze sieci nie prowadził i musi się przyzwyczaić do wszystkiego jak i pojąć wszystko, trochu to czasu zajmie ale nie ma trudnego startu gdyż większość jest gotowa.
 6. Bardzo rzadko, ale jak już zachoruje to porządnie
 7. Okej, pierwsza sprawa, nigdy nie dawaj dema szablonu pokrojonego na kawałki, możesz dać znak wodny jak się boisz o plagiat czy coś innego, ale nigdy czegoś takiego nie rób. Nie jest to przyjemne dla oka. Stopka słabo wykonana po pierwsze kolorystyka a po drugie powiedz mi skąd weźmiesz tyle linków? Nikt tyle nie weźmie, powinno być rozdzielone na 3 sekcję. Po lewej stronie informacje o stronie. Bądź logo i jakieś slogany. Po środku powinny być właśnie linki pomocne. Po prawo powinny być MEDIA, czyli social linki. Pokaż tematy/posty/profil i resztę, sam taki szablon jest wart z 30zł, bo nie ma nic w nim specjalnego, tym bardziej że szablony IPS są wyposażone w zaawansowaną edycję z poziomu ACP, a skoro jest to twój pierwszy szablon to wątpię że to posiada twój szablon. Tutaj masz przykład (Prostych ale rozbudowanych szablonów wartę podobną cenę co twój). https://invisioncommunity.com/files/file/9539-dark-light-fluent-design-theme-edition/ https://invisioncommunity.com/files/file/9488-☄️-acme-theme/ https://invisioncommunity.com/files/file/9460-💎-aq-clean-and-simple-theme/ https://invisioncommunity.com/files/file/7622-villain-4x-ipsfocuscom/ https://invisioncommunity.com/files/file/9245-christmas-update-elix-remastered-for-44/ https://invisioncommunity.com/files/file/8623-simplify/ Brakuje też czegoś w stylu bloku partnerów i reszta "Kluczowych rzeczy" Ogólne 5/10 ale i tak nie jest źle jak na pierwszy raz ;)
×
×
 • Create New...