Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Mesharsky

Legenda

Community Reputation

301

Mesharsky last won the day on February 21

Mesharsky had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Mesharsky

 • Other groups VIP,
  Użytkownik
 • Birthday 06/05/2000

Social Media

Recent Profile Visitors

5,894 profile views
 1. To teraz poduszki z logiem How2Kill, ciekawa jaka by była reakcja ludzi XD
 2. Source 2 miał być już obiecany w 2k18 a nawet już wcześniej. Na tą chwilę to tylko głupie plotki. Po drugie opłaca im się bardziej nowego csa zrobić już na source 2 niż ruszać csgo. Dość że psują rynek sourcemoda to mogliby nie dobijać.
 3. Bardzo rzadko, ale jak już zachoruje to porządnie
 4. Okej, pierwsza sprawa, nigdy nie dawaj dema szablonu pokrojonego na kawałki, możesz dać znak wodny jak się boisz o plagiat czy coś innego, ale nigdy czegoś takiego nie rób. Nie jest to przyjemne dla oka. Stopka słabo wykonana po pierwsze kolorystyka a po drugie powiedz mi skąd weźmiesz tyle linków? Nikt tyle nie weźmie, powinno być rozdzielone na 3 sekcję. Po lewej stronie informacje o stronie. Bądź logo i jakieś slogany. Po środku powinny być właśnie linki pomocne. Po prawo powinny być MEDIA, czyli social linki. Pokaż tematy/posty/profil i resztę, sam taki szablon jest wart z 30zł, bo nie ma nic w nim specjalnego, tym bardziej że szablony IPS są wyposażone w zaawansowaną edycję z poziomu ACP, a skoro jest to twój pierwszy szablon to wątpię że to posiada twój szablon. Tutaj masz przykład (Prostych ale rozbudowanych szablonów wartę podobną cenę co twój). https://invisioncommunity.com/files/file/9539-dark-light-fluent-design-theme-edition/ https://invisioncommunity.com/files/file/9488--acme-theme/ https://invisioncommunity.com/files/file/9460--aq-clean-and-simple-theme/ https://invisioncommunity.com/files/file/7622-villain-4x-ipsfocuscom/ https://invisioncommunity.com/files/file/9245-christmas-update-elix-remastered-for-44/ https://invisioncommunity.com/files/file/8623-simplify/ Brakuje też czegoś w stylu bloku partnerów i reszta "Kluczowych rzeczy" Ogólne 5/10 ale i tak nie jest źle jak na pierwszy raz ;)
 5. Zależy od zawodu. Dla mnie matematyka

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...