Jump to content
Właściciel
 • Content Count

  419
 • Joined

 • Last visited

Mesharsky

Właściciel

Community Reputation

675

Mesharsky last won the day on September 4

Mesharsky had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Mesharsky

 • Birthday 06/05/2000

Social Media

Recent Profile Visitors

3,128 profile views
 1. Zebraliśmy już prawie 350zł Opłacone zostało: Licencja cPanel. CloudLinux. Wygląd tematów/profili. Łączny koszt wydatków do teraz 470zł. Zostało nam do zapłaty: 290zł Jeżeli ktoś ma zbędne grosze by się dorzucić byłoby nam niezmiernie miło. Pozdrawiamy!
 2. Witajcie, kilka zmian w naszych szeregach administracyjnych: @ BLUU MirageZostał usunięty z grona administracji za kompletnie zerowe zainteresowanie siecią jak i zaniedbaniem sieci. Może powróci na stanowisko jak wykażę się aktywnością. @ NatkaRangi zostały zamienione, naszym zdaniem Natka nie miała wystarczająco czasu by wykonywać obowiązki Junior Administratora, ani czasu na tą range dlatego zmieniliśmy ją na stróża prawa na forum oraz jest teraz reprezentantką Social Media na facebooku. Powodzenia na nowych stanowiskach. Pozdrawiam.
 3. Zwiększyliśmy prędkość strony ;)
 4. Podaj mi twoje IP na pw które używasz na codzień sprawdzę czy cie firewall nie wycial. Ale skoro na telefonie możesz a to samo IP JEST to nie wiem
 5. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 6. Zgodnie z regulaminem, gracz dostaje unbana z powodu brak rozpiski.
 7. Mesharsky

  Buu!!

  Na szynach może być Kappa
 8. Proszę rozpisać demko wraz z każdą minutą i zaznaczonymi akcjami, taka rozpiska nie przechodzi przez system. Mimo że jesteście pewni decyzji macie obowiązek rozpisać demko zgodnie z regulaminem. Jeżeli tego nie zrobicie, gracz dostanie unbana. Nie robimy tego wam na złość, po prostu trzymamy się reguł. Daje wam na to 24 godziny od teraz.
 9. Zresetowano statystyki rang !lvl z powodu aktualizacji pluginu. Jeżeli ktoś miał rangę MGE wzwyż, wystarczy zgłosić się do mnie lub do @ dbkpo odbiór rangi (Mamy wgląd do starej bazy) Oszustwa będą karane.
 10. Dziękujemy za zgłoszenie. Poprawimy.
 11. Spytam matki kiedy się wyprowadzi z domu
 12. We don't use it anymore.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...