Skocz do zawartości
Właściciel
 • Liczba zawartości

  487
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Mesharsky

Właściciel

Zawartość dodana przez Mesharsky

 1. Po to budujemy statystyki by one były w historii forum. Resetu chatu nigdy nie będzie Po co chcecie by rangi się świeciły jak psu jajca. Chciałbym rozwinięte powody.
 2. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 3. Przyjęty. Daj wszystkie dane i info na pw do jutra cię tutaj ogarnę
 4. I jak, ktoś oglądał? Spodobało się komuś ?
 5. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 6. Witajcie, wróciłem z pracy także wziąłem się za wątek i napiszę tutaj ostateczne zdanie. Tak jak napisał @ Ch W. 5vs5administracja jego serwera ma sporo doświadczenia, powody banów które można rozumieć jako śmieszne bądź kreatywne nie są dlatego że admin chce się pozbyć kogoś z serwera, po prostu w przeciągu tych kilku kilkanastu lat adminowania nudzi się to banowanie wszystkich "debili" bo tak można nazwać tych co właśnie przeszkadzają nam w grze. Tym bardziej że teraz wszedł jeszcze NonPrime przez którego tych cziterów się mnoży, więc banują sobie cziterów z własnymi śmiesznymi powodami, i spośród tych kilka tysięcy banów nie było żadnego odwołania, może jedno ale i tak nie zostało ono zatwierdzone, także wszystkie takie bany można uznać jako 100% czitera który "wkurwia ludzi" . Pamiętajcie że jesteśmy tutaj razem, i nie dogryzamy sobie, następnym razem zamiast kłócić się na chatboxie bądź zakładać takie tematy, prosimy o kontakt do właściciela serwera i zapytanie się czemu jest tak a nie inaczej lub do mnie, niektórzy z was nie podchodzą do wszystkiego łagodnie a agresją, a my na forum nie tolerujemy takiego zachowania, jesteśmy tutaj by ze sobą współpracować i pomagać sobie nawzajem, a nie skakać do gardeł na chatboxie bądź w tematach. Chciałbym podkreślić że każde odwołania od bana rozpatruje Admin oraz UnBan team, także również nie ma tutaj żadnej faworyzacji lub przymknięcia oka na jakiekolwiek odwołania. Każdy gracz ma prawo się odwołać od bana i mamy tutaj ludzi po to by takie odwołania weryfikowali. Przy okazji, chciałbym nakreślić by główna Administracja forum w tym moderacja która nie ma nic wspólnego z serwerami, nie wtrącała swojego nosa tam gdzie nie trzeba. Każdy właściciel serwera czy to shazzy, ja lub dbk wraz z Charlim, mają swoje środowisko i zasady na serwerze, zasady banowania jak i zarządzania tym serwerem. Póki ich zarządzanie serwerem jest zgodne z warunkami jakie zaakceptowali przy dołączeniu na naszą sieć, nie mamy prawa kwestionować ich działań. A jeżeli jakiś moderator lub Administrator forum ma jakieś zastrzeżenia, to piszę to do mnie wtedy ja sobie wejdę na Teamspeaka i chętnie wyjaśnię sprawę bez żadnych konfliktów ani nic z tych rzeczy, nie macie prawa ingerować w działy lub podejmować decyzję na temat nie swoich serwerów lub serwerów które są na naszej sieci. Mam nadzieję że tym postem odpowiedziałem na wasze wszystkie pytania. @ Administrator @ AntyCheat @ Moderator Globalny @ Junior Admin @ Moderator @ [CSGO] Właściciel 3Maps 3 Maps @ [CSGO] Właściciel 5vs5 5vs5 Pozdrawiam. Arigato.
 7. Dalej nie rozumiem po co zacząłeś pisać po angielsku XD. Jakiś trollek chyba no ale witamy ;)
 8. Z kobietami to wszędzie problem nie tylko w domu xd.
 9. Biere przyjaciela i tyle
 10. Mesharsky

  Black friday kurła

  Tymczasem black friday w brazylii Black-Friday-is-Magical-in-Brazil-too.mp4
 11. Skoro lubisz spamić Czekamy na prezentację umiejętności na chatboxie
 12. Dziwi mnie czemu jeszcze sławnym youtuberem nie zostałeś
 13. Witajcie w nowym odświeżonym dzienniku zmian sieciowych. Będą tutaj ważne informację o zmianach tak samo jak w poprzednim dzienniku. Po prostu ten dziennik jest świeży i bardziej dokładny . 24/11/19 - Wtorek Nowy odświeżony serwer TeamSpeak 3 dla naszej sieci. Dodano świąteczny wygląd forum, mam nadzieję że się podoba . Zmiany w kadrze administracji. Przywrócono sourcebansa. sb.how2kill.pl Zaczęto pracę nad serwerem Only Mirage. Zaktualizowano aplikacje na forum. Naprawa bloku top posterów (Nie pokazywała prawidłowych postów użytkowników) Optymalizacja chatboxa. Naprawa hovecard profili. Dodano śnieg na forum (Góra forum). Naprawiono problemy z ładowaniem się niektórych grafik po przenosinach (np partnerzy lub bannery serwerów). Optymalizacja forum pod kątem ładowania oraz wczytywania obrazków.
 14. TeamSpeak 3 w 70% ukończony. Normalny user może normalnie z teamspeaka korzystać! Bez dużych ograniczeń ;) Kanały oraz rangi administracyjne gotowe, dodatkowo przetestowanie persmiji "nowego" użytkownika oraz "zarejestrowanego" Poczekam aż @ dbklub @ Ch W. 5vs5 wejdą na serwer po rangi, to stworzą te rangi poboczne i resztę, ale to im napisałem tak czy siak już na pw. Zostały mi do zrobienia rangi how2kill ;) Wszelkie błędy zostaną poprawione w ciągu dnia, samemu ciężko testować wszystko. Pozdrawiam.
 15. Znajdź mi fa-fa ikony i podeślij linka to ustawię, kilka sekund roboty ;)
 16. @ dbkWiem że jest to irytujące, poprzedniego teamspeaka ja nie robiłem tylko ktoś nieumiejętny. Nawet po waszych poprawkach z Charlie były problemy z permisjami dlatego wolę zrobić po swojemu porządnie dzięki czemu nie będzie potrzeby już jego modernizacji ;) Pozdrawiam.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...