Skocz do zawartości

platyna1992

Donator


Ostatnia wygrana platyna1992 w dniu 21 Maj

Użytkownicy przyznają platyna1992 punkty reputacji!

Reputacja

345 Diamond III

10 obserwujących

O platyna1992

 • Other groups [CSGO] Właściciel 5 MAPS 5 MAPS
  [CSGO] Właściciel Retake Retake
 • Urodziny 09.12.1992

Social Media

Ostatnie wizyty

1034 wyświetleń profilu
 1. Widać właśnie Twój wysoki poziom intelektualny. Nie będę się wdawał z Tobą w dyskusję bo to nie ma sensu.
 2. Nie chodzi o to czy mnie obraziłeś czy kogoś innego. Regulamin is regulamin. Jeżeli uważam, że to co napisałeś jest nie stosowne to mam prawo to zgłosić. Może piszesz sobie to dla beki ale postaw się w sytuacji gdy nowy użytkownik forum rejestruje się i widzi coś takiego. Co sobie pomyśli? To tutaj tak wolno? A tak na marginesie to nie pierwszy raz są z Tobą problemy pod tym względem. Ile razy wdawałeś się w niepotrzebne dyskusje lub prowokowałeś innych użytkowników? Tyle mam do napisania. Nie pozdrawiam.
 3. Twój nick: platyna1992 Nick oskarżonego: @ Młody Powód skargi: Prowokacja do sporów. Nie sądzę aby takie odzywki były odpowiednie. Chciałbym zaznaczyć, że to nie jest jego pierwsza prowokacja tego typu. Dowody:
 4. Tak opis bana jest adekwatny. Nie wiesz co Sudden robił na serwerze jak był innej sieci. A tak poza tym to pozdro bo czitował xD Miał tylko tyle szczęścia że demka na serwerze się zbugowały, bo tak to dawno by perm był za czitowanie a nie za swoje zachowanie. Jeżeli chcesz tolerować ludzi którzy nie potrafią się zachować i dostosować do regulamin to spoko. Fajnie to będzie rzutować na imię sieci i napewno wyrabiać dobrą renomę. Inną sprawą jest to że admini serwera nie po to siedzą godzinami i robią porządek na serwerze, aby osoba która nie zasługuje na UB go dostawała. Co do bansa to niepoważna propozycja. Utrudnienia na każdym stopniu. Jeden cziter będzie sobie skakał z serwera na serwer i zostawał na serwerze gdzie liczba adminów jest niska.
 5. Trzymaj się i powodzenia. Wpadaj do nas często!
 6. Tylko serwer oddałem xD nigdzie nie idę xD Siebię bym za darmo nie oddał hahaha
 7. Niestety no. Pamiętaj że tam z tego co wiem to zawsze masz miejsce zagwarantowane.
 8. Pronto mordo. Najlepszy opiekun jaki może być. Bardzo się angażujesz w serwer i poświęcasz mega dużo czasu. Bez Ciebie serwer nie byłby tam gdzie jest teraz. Dzięki wielki mordo i pilnuj tam serwer!
 9. Serwer was opuścił nie wiem czy ja też odejdę. Może zostanę zwykłym szarakiem. Hmmmmm
 10. Nie podobają mi się pewne zasady a jego tak dopisałem bo to jego też się tyczy :)
 11. Z dniem dzisiejszym z przykrością oświadczam, że serwer 5 maps odchodzi z sieci. Powodem jest mój inny pogląd na zasady panujące na sieci oraz @ Sudden Darkness Dzięki za wszystkim za pomoc @ BLUU @ Mesharsky
 12. platyna1992

  Kto napisze po tobie?

  nope @ Sudden Darkness

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...