Skocz do zawartości

platyna1992

Zbanowany

Zawartość dodana przez platyna1992

 1. platyna1992

  Ulaniec Here XD

  dodaj swoje zdjęcie z stanikiem xD Piękny jesteś normalnie ruchable.
 2. platyna1992

  Next

  No ładnie ładnie :)
 3. Na nie -wiek -sm - wypowiada się we własnym podaniu -gt
 4. Twój nick: pl@tyn@ Nick oskarżonego gracza/admina: @ Sudden Darkness ARENA #2 Opis sytuacji: Wbijam sobie na serwer i słyszę jak admin wulgarnie obraża innego gracza. Pozwoliłem sobie obejrzeć całe demko oraz je rozpisać. 07:49- Zioło wypier***** 07:55- Obraża innego admina nazywając go psem. 08:41- Po raz kolejny obraża wyzywając od psa. 08:47- Bo jesteś gównem. Tutaj Sudden nie potrafi się opanować i po przegranej rundzie nie potrafi się opanować. 10:32- No i wisienka na torcie. "Wypier***** psie" Admin zachowuje się bardzo nie odpowiednio i za każdym razem gry zginie obraża innych graczy. Chce zaznaczyć że na serwerze w tym czasie znajduje się para młodszych graczy. Swoim zachowaniem daje przykład jak się można zachowywać na serwerze. Tak jak pisałem w podaniu zachowuje się bardzo TOXIC. Takie zachowanie na serwerze będzie również źle rzutować na dobre imię sieci. IP/ID gracza: Komenda status wszystko ujawni. Data i czas zdarzenia: 01/06/2019 /Dowód (ss/demko): http://687.gotv.pro/srv58748/auto0-20190601-133027-493824094-am_alley_v1_H2K-__Arena_1v1__2_____128_TR______ws____knife____challenge_____Store_____Unikat___How2Kill.pl____1shot1kill.pl.dem.zip Świadkowie (jak są podaj nicki): Na demku widać kto grał był nawet inny admin.
 5. Ludzi i sprawiedliwosci :)
 6. @ dager556 ARENA #2 Wypowiadam się przez pryzmat znajomości tego osobnika. Co Grzesiek się spłakał? Podałem rzeczowe oraz prawdziwe argumenty :). Prawda w oczy kole i jest trudna to zaakceptowania to trzeba założyć że poprostu ludzie uwzięli się. Co do wypowiedzi w tym podaniu to po części rozumiem twój ból. Wszyscy się vwypowiadają w podaniach innych ludzi nawet nie grywając na serwerze, więc ja nie będę inny :) Nie pozdrawiam :)
 7. Na NIE: - Niekompetentny - wiek - znajomość SM. Chyba sobie żartujesz z tą znajomością - toxic
 8. Bo woskuje se glace
 9. Widać właśnie Twój wysoki poziom intelektualny. Nie będę się wdawał z Tobą w dyskusję bo to nie ma sensu.
 10. Nie chodzi o to czy mnie obraziłeś czy kogoś innego. Regulamin is regulamin. Jeżeli uważam, że to co napisałeś jest nie stosowne to mam prawo to zgłosić. Może piszesz sobie to dla beki ale postaw się w sytuacji gdy nowy użytkownik forum rejestruje się i widzi coś takiego. Co sobie pomyśli? To tutaj tak wolno? A tak na marginesie to nie pierwszy raz są z Tobą problemy pod tym względem. Ile razy wdawałeś się w niepotrzebne dyskusje lub prowokowałeś innych użytkowników? Tyle mam do napisania. Nie pozdrawiam.
 11. Twój nick: platyna1992 Nick oskarżonego: @ Młody Powód skargi: Prowokacja do sporów. Nie sądzę aby takie odzywki były odpowiednie. Chciałbym zaznaczyć, że to nie jest jego pierwsza prowokacja tego typu. Dowody:
 12. Tak opis bana jest adekwatny. Nie wiesz co Sudden robił na serwerze jak był innej sieci. A tak poza tym to pozdro bo czitował xD Miał tylko tyle szczęścia że demka na serwerze się zbugowały, bo tak to dawno by perm był za czitowanie a nie za swoje zachowanie. Jeżeli chcesz tolerować ludzi którzy nie potrafią się zachować i dostosować do regulamin to spoko. Fajnie to będzie rzutować na imię sieci i napewno wyrabiać dobrą renomę. Inną sprawą jest to że admini serwera nie po to siedzą godzinami i robią porządek na serwerze, aby osoba która nie zasługuje na UB go dostawała. Co do bansa to niepoważna propozycja. Utrudnienia na każdym stopniu. Jeden cziter będzie sobie skakał z serwera na serwer i zostawał na serwerze gdzie liczba adminów jest niska.
 13. Trzymaj się i powodzenia. Wpadaj do nas często!
 14. Tylko serwer oddałem xD nigdzie nie idę xD Siebię bym za darmo nie oddał hahaha
 15. Niestety no. Pamiętaj że tam z tego co wiem to zawsze masz miejsce zagwarantowane.
 16. Pronto mordo. Najlepszy opiekun jaki może być. Bardzo się angażujesz w serwer i poświęcasz mega dużo czasu. Bez Ciebie serwer nie byłby tam gdzie jest teraz. Dzięki wielki mordo i pilnuj tam serwer!
 17. Serwer was opuścił nie wiem czy ja też odejdę. Może zostanę zwykłym szarakiem. Hmmmmm
 18. Nie podobają mi się pewne zasady a jego tak dopisałem bo to jego też się tyczy :)
 19. Z dniem dzisiejszym z przykrością oświadczam, że serwer 5 maps odchodzi z sieci. Powodem jest mój inny pogląd na zasady panujące na sieci oraz @ Sudden Darkness Dzięki za wszystkim za pomoc @ BLUU @ Mesharsky
 20. platyna1992

  Kto napisze po tobie?

  nope @ Sudden Darkness
 21. Jestem na nie. Byłeś adminem i mnie na 5 Mapsie. Posiadasz vacbana z przed tygodnia. Nie jesteś osobą sumienną oraz szczerą. Cheatowałeś sobie oraz posiadasz perm bana u mnie na serwerze co za tym idzie na całej sieci. Z tego też powodu podanie powinno zostać odrzucone niezwłocznie. // edit @ Montek a właśnie że masz na IP a z tego co widzę po logach to masz stałe IP. No chyba że możesz sobie zmienić :)

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...