Jump to content

TENIX

[CSGO] Admin 5vs5 3maps 5vs5

Community Reputation

2 Iron IV

About TENIX

  • Birthday 03/22/2001

Recent Profile Visitors

92 profile views
  1. +sm -mało cię kojarzę na serwie -ma mikro ale nie używa w gierce (albo nie zauważyłem) Jestem na nie, ponieważ ilość adminów jest na razie wystarczająca oraz twój wiek mnie nie przekonuje.
  2. +wiek +SM -mikro -mało ciebie widać na serwie -podanie nie przekonywuje mnie Jestem na nie
  3. +wiek +rozpoznawalny na serwerze +- SM -mało mikro używa Jestem neutralny co do podania.
  4. Nick z gry: TENIX Wiek: 18 Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/MrCiastko2001Eu/ Czy posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]: TAK Znajomość komend admina[1-10]: 5 Kilka słów o sobie / Dlaczego Ty?: Na serwerze gram często, relacje z graczami jak i administracją mam na dobrym poziomie. Długo też gram w samego cs`a dlatego spokojnie mogę odróżnić cheatera od dobrego gracza. Jestem pracowity dlatego nadrobienie komend nie będzie dla mnie dużym wyzwaniem oraz w ostatnim czasie dużo nowych graczy cheatuje dlatego myślę że przydałaby się świeża krew w administracji.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...