Jump to content
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Sagar

[CSGO] Admin Only Mirage Mirage

Community Reputation

8

About Sagar

Recent Profile Visitors

139 profile views
  1. Bardzo często można ujrzeć gracza na serwerze, oraz rozpoznaje cheaterów i od razu powiadamia adminów o tych oszustach. Myślę że szanse każdy powinien dostać. Jestem na tak.
  2. Po kilku tysiącach gry napewno posiada umiejętność odróżniania cheatera od utalentowanego gracza, albo fartownych strzałów. Moim zdaniem chłop powienien dostać szanse. Jestem na tak.
  3. Imię: Maciej Nick z gry: S4G4R Wiek: 15 (rocznikowo 16) Czy byłeś adminem na innym serwerze: Nie Steamid: 0:0:167421601 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/maksraw/ Znajomość SM: 5/10 ale chętnie się douczę Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym: Tak Kilka zdań o sobie: W csa gram już prawie 4 lata i przez ten czas zdobyłem doświadczenie w tej grze. Jestem stanowczy, systematyczny oraz miły. Dlaczego Ty: Jestem bardzo częstym użytkownikiem serwera i co chwile spotykam osoby z tzw. cheatami, ale nie ma żadnego admina. I chciałbym pomóc w pokonaniu tej plagi oszustów.
  4. nick: S4GAR steam id:STEAM_1:0:167421601 imię admina: Sebix serwer: Only Mirage ★ 128 TR ★ Happy Hour ★ !testv... powód: Info ts3 data: July 22, 2019, 3:24 pm mapa: Mirage opis sytuacji: podawanie infa na ts3 przyznaje się do podawania infa na ts3 i bardzo przepraszam za łamanie regulaminu serwera

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...