Jump to content
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

SPKdzik

Użytkownik

Community Reputation

0

About SPKdzik

  • Birthday 09/16/1992

Recent Profile Visitors

112 profile views
  1. Obejrzał ktoś wgl ten post czy macie na tym forum taką organizajcę jak KN!GHT na serwerze?
  2. nic nie reklamuje tylko mowie, ze tez mam admina i wiem jak powinien sie on zachowywac (przeciwne zachowanie niz twoje, zamiast pomagac graczom to ty ich zniechecasz do grania na tym serwerze). Zwrocilem obie uwage na to, ze nie zachowujesz sie stosownie do swojej rangi na serwerze.
  3. Twój Nick:Pro100wRyj Nick osoby na którą składasz skargę:KN!GHT Data i czas wydarzenia:9:40 Ewentualni świadkowie:Demko, inni gracze serwera Opis sytuacji oraz dowody:KN!GHT miał pretensje do jednego gracza o to, że raszował, później sam to zrobił i zwróciłem mu na to uwagę, że mówi żeby nie raszować a sam to robi. KN!GHT nagle zaczął do mnie cwaniakować i grozić mi banem, powiedziałęm mu, że za takie coś bana nie mogę dostać to powiedział, że zaraz da mi za cheaty, których nie miałem i później zaczął utrdniać mi rozgrywkę ciągłym dogadywaniem do mojego stylu gry. Gdy go zabijałem ciągle krzyczał do mikrofonu, że mnie banuje za wh i aima mimo iż było oczywiste gdzie się znajduge gracz gdyż nie używał on shifta lub strzelał do mnie. Uważam, że KN!GHT mu się podszkolić w funkcji administratora serwera, ponieważ to, że ma taką rangę na serwerze nie oznacza, że może robić i mówić to co mu się podoba. Admin powinien potrafić ocenić u gracza, czy ma cheaty czy jest czysty. Nie powinien ciągle narzekać na innych graczy na serwerze, gdy ktoś go zabije.Liczę na wyciągnięcie konsekwencji w stronę KN!GHT (Upomnienie, ograniczenie niektórych praw)

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...