Jump to content
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

✪AZZTORM✪

Użytkownik

Community Reputation

6

Wideo użytkownika

Social Media

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. Tak jak nie lubie Igiego to to jest nawet xd :p
 2. Na kompa nie chcę mi się wbijać więc daje z telefonu xd.
 3. Kradnę Yamahę R6 i lecę ? albo robie prawo jazdy A xd
 4. Bardzo dziękujemy użytkownikowi - ✪AZZTORM✪, Za dotację na nasze forum w ilości: 5,00 zł, Dzięki tobie możemy dalej się rozwijać oraz ulepszać nasze forum, jak i serwery! Pozdrawiamy, Administracja How2Kill.pl Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. How2Kill© https://how2kill.pl/
 5. Potwierdzam gracz bardzo agresywny i nie miły widać że nie radzi sobie z emocjami xd. ESA pozdrawiam.
 6. Siemka! Nie wypada tak raczej pisać na sb bez przywitania się :p więc mam na imię Emil grałem na How2kill dość dawno temu *może niektórzy mnie kojarzą :3* mieszkam w Wielkopolsce gdzie madki jeżdżą z bombelkami po drogach rowerowych xd. Mam nadzieję że osoby których nie znam poznam ᕙ( • ‿ • )ᕗ widzimy się na serwerach ??
 7. Witam najlepszego streamera,artystę, filantropa,gracza ? Siemka michubka mordo :D. Znamy się już trochę więc nie będe się rozpisywał miłej gry na serwach ❣️?
 8. Może ja wypowiem się jako gracz :D. Na + Wiek Doświadczenie Rozpoznawalność w sród graczy Miły Na - Nie zauważyłem dotychczas u niego jakiś wad . Jedynie to aktywnośc ale tłumaczy cię urlop :> Z tego co wiem brakuję administracji więc przyda się kolejna osoba. Pozdrawiam ??

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...