Jump to content
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

AZZTORM

Junior Admin

Community Reputation

1,696

AZZTORM last won the day on May 20

AZZTORM had the most liked content!

Wideo użytkownika

About AZZTORM

Social Media

Recent Profile Visitors

2,098 profile views
 1. Komputer Android czy iOS
 2. AZZTORM

  Skarga na oskr

  @ Chingyi jak dałbyś radę? @ MisMennciebie też zachęcam do zainteresowania się sprawą.
 3. AZZTORM

  Wykluczeni z Q&A

  Zapisuje się:D
 4. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 5. 1) Nie wiem nie spotkałem się z czymś takim ale nie wykluczam że się nie zdarza. 2) Owa komenda jest tylko że pod /sm_ukryj 3) Przyda się, tylko trzeba znaleźć plugin. 4) Nie jestem pewien czy warto wam to dodawać, poczekam na Desnox'a 5) Tak jak w punkcie 3, innym rozwiązaniem jest że zbindujesz sobie pod przycisk /sm_ukryj. 6) Muszę znać nazwę mapy by wysłać Desnoxowi zamiennik. 7) Takie se jestem neutral 8)) Serwer będzie przeciążony jeżeli dodamy spadochron więc odpada, co do fall damage'a myślę że będzie git. 9) Jestem na nie punkty na rozgrzewce jak najbardziej mogą zostać.
 6. W tym temacie Administracja AWP będzie otrzymywać punkty ostrzeżenia za złe sprawowanie na serwerze. 3 punkty = DEGRAD przy każdym ostrzeżeniu admin będzie otrzymywać informację, iż dostał owe upomnienie. W niektórych przypadkach admin może otrzymać degrada bez ówczesnego ostrzeżenia. Punkty ostrzeżeń mogą nadawać osoby z rangą @ [CSGO] Opiekun Only AWP AWP , @ Junior Admin , @ Administrator oraz oczywiście @ Właściciel Jeżeli zachowanie admina odczuwalnie się poprawi, wyżej wymienione osoby mogą usunąć wcześniej nadane punkty. @ Punisher AWP- 0/3 @ Klucz udarowy AWP- 0/3 @ Dome_PL AWP - 2/3 @ SzymenPro AWP - 0/3 Notatki dla adminów: Dome zostaje zawieszony w obowiązkach do odwołania.
 7. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 8. Przyjmuję na okres próbny trwający do 10 czerwca, GL!
 9. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 10. Czas na edytowanie postu minął a więc temat zamykam. Przypomnę jedynie że na odwołanie od bana masz 72h od nadania bana. Jeżeli po upływie 72h będziesz chciał się odwołać od bana NIE będzie takiej możliwości.
 11. #update zdegradowano @ Klucz Dynamometryczny z rangi @ [CSGO] Admin Only AWP AWP Dzięki za czas poświęcony na serwerze GG
 12. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 13. Nick: @ Klucz Dynamometryczny AWP Data: 20-05-2020 Powód degradacji: Nie reagowanie na uwagi/pytania/wiadomości na pv. Nie używanie permisji by zapobiec różnym sytuacjom na serwerze. Słaba aktywność na forum. Decyzja: @ AZZTORM

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...