Jump to content
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

9yo Igor

Użytkownik

Community Reputation

1

About 9yo Igor

 • Birthday 09/17/2001

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. Nick z gry: word.exe Wiek: 17 Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872157250/ Czy posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:tak Znajomość komend admina[1-10]: 7/8 Kilka słów o sobie / Dlaczego Ty?: jestem pomysłowy, kreatywny, konsekwentny oraz mam masę różnych pomysłów, które mogłyby zostać wykorzystane. Dlaczego ja ? hmm dlatego, że mam bardzo długi staż w cs'ie oraz jako admin. Chciałbym pomóc na serwerze dlatego, że nie ma zabezpieczenia prime na serwerze więc osoby bez statusu prime mogą wejść na serwer i psuć innym użytkownikom zabawę z gry.
 2. mój błąd zwracam honor, lecz to nie jest konto pod podanie aktualnie gram na serwerze i dzisiaj 3 osoby były odpalone właśnie z tego powodu złożyłem to podanie a nie po to żeby dostać flagi bez powodu -
 3. wiem, że nie można odpowiadać pod swoim podaniem lecz muszę to powiedzieć określając osoby, które chcą pomóc na serwerze "dzbanami" to jestem w stanie przytoczyć to, że admin nawet pod podaniem powinien zachować kulturę a nie obrażając bez powodu osoby. Zgadzam się z tym, że osoby mogą mnie nie rozpoznawać ponieważ mam tylko 3 h na serwerze ale to podanie złożyłem po to żeby pomóc na serwerze a nie zostać obrażany. pozdrawiam cieplutko 😛 liczę na to, że nie dostane ostrzeżenia na forum chciałem tylko przytoczyć ten temat .
 4. Nick z gry:word.exe Wiek:17 Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198872157250/ Czy posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:tak Znajomość komend admina[1-10]:9 Kilka słów o sobie / Dlaczego Ty?:jestem osobą zaangażowaną, mam doświadczenie w byciu administratorem, jestem kreatywny, osobą idealną na to stanowisko .

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...