Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Chinczyk

Junior Admin

Reputacja

197

Ostatnia wygrana Chinczyk w dniu 3 Grudnia

Użytkownicy przyznają Chinczyk punkty reputacji!

Wideo użytkownika

2 obserwujących

O Chinczyk

 • Urodziny 29.11.2001

Social Media

Ostatnie wizyty

942 wyświetleń profilu
 1. Chinczyk

  [✗] Propozycja

  Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 2. Chinczyk

  [✗] Propozycja

  @ Saiken Przecież posiadamy statystyki chatboxa
 3. Skargi na Użytkowników & Administrację Wzór: Skarga na użytkownika: Twój nick: Nick oskarżonego: Powód skargi: Dowody: Wzór: Skarga na administratora: ( Tutaj składamy skargi na administracje forum, czyli Moderatorów, Global Moderatorów, Junior Administratorów, Administratorów) Twój nick: Nick oskarżonego administratora: Powód skargi:
 4. 1. Odwołaj się od warna. (skorzystaj z tego wzoru jeśli uważasz, że warn został nadany niepoprawnie) Wzór: Za co otrzymałeś warna: (mile widziany link do posta lub screen z ChatBoxa) Wyjaśnienie: 2. Odpracuj warna (skorzystaj z tego wzoru jeśli chcesz pozbyć się warna kosztem reklamy lub wsparcia finansowego sieci) każdy punkt ostrzeżeń kosztuje 10 reklam sieci, lub 1,23 PLN SMS, lub 1zł PAYPAL 2.1 Odpracuj warna (SMS,Paypal) Wzór: Ile punktów ostrzeżeń chcesz odpracować?: Wybrany sposób (SMS/PAYPAL): Do kogo wysłałeś kod zwrotny SMS,lub Potwierdzenie PAYPAL: 2.2 Odpracuj warna (reklamy) Wzór: Ile punktów ostrzeżeń chcesz odpracować?: Linki do reklam: Informacje: 1. Kody SMS Wyślij SMS o treści MSMS.HOW2KILL pod numer 71480 (1.23 z VAT) Kod wiadomości zwrotnej wyślij w prywatnej wiadomości do @Mesharsky, @ ALEKS, @ Chinczyk 2. PAYPAL Poprzez panel dotacji, który dostępny jest *TUTAJ* wpłać odpowiednią kwotę. Poinformuj o tym w prywatnej wiadomości do @Mesharsky, @ ALEKS, @ Chinczyk 3. Wzór reklamowy:
 5. REZYGNACJA: Wzór: Nick: Ranga, z której chcesz zrezygnować: Powód:
 6. W Ustawieniach konta możesz zmienić swój nick raz na miesiąc, jeśli już wykorzystałeś tą szansę to zastosuj się do wzoru poniżej. Wzór: Nowy nick: Powód zmiany: Reklama Sieci (5): Banner reklamowy dostępny TUTAJ
 7. ╔═══════════════════╗ Nieobecność - do 3 dni Urlop - od 3 dni ╚═════════════════╝ Wzór Nieobecność/Urlop: Nick: Data (od-do): Powód nieobecności:
 8. Nadaj/Zdejmij Rangę ✔️Prośba o nadanie rangi: Nick: Ranga do nadania: Dowód: ❌Prośba o odebranie rangi: Nick: Ranga do odebrania: Powód:
 9. @ Bluu 5vs5jak nie próbowałeś to nie oceniaj
 10. Chinczyk

  Pink Boy

  taki prawie Roy Purdy
 11. Polecam jak coś przepis mojego autorstwa

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...