Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

NWayne

Użytkownik

Community Reputation

9

About NWayne

 • Birthday 12/12/2000

Social Media

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. Nie ma osób szczerych na tym świecie.
 2. W Wenezueli nigdy nie było i nie ma socjalizmu...
 3. Śmieszne jest to, że 50 lat temu żyło tam się lepiej niż w połowie Europy...
 4. Warto dodać źródło -> "Kali - Zdrajca"
 5. Jak światłowodu musisz pilonować...
 6. Taki zamysł, mówię szczerze nic nie zrobiłem więcej i dla tego jest w dziale Hydepark, anie w Własnej Twórczości. Zamiar tylko chodź trochę pobudzenia ludzi.
 7. 13 Marca ] "Wojna osiemdziesięcioletnia (1568–1648) – konflikt, w którym Niderlandy walczyły o wyzwolenie spod panowania hiszpańskiego. Wraz z końcem wojny nastąpiło wyjście Niderlandów ze Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Wojna osiemdziesięcioletnia swój początek wywodzi z wewnętrznych niepokojów w państwie pomiędzy armią hiszpańską a powstańcami niderlandzkimi. Długoletnia wojna składała się jednak raczej z kilku oddzielnych powstań i przewlekłych walk, aniżeli z trwającego wiele lat konfliktu. Dlatego też przez wiele lat pomiędzy walkami trwał względny spokój. Między innymi w roku 1609, po zajęciu przez Hiszpanów części terenów przeciwnika, zawarto zawieszenie broni na okres 12 lat. Trwające niepokoje w całej niemalże Europie Środkowej oraz wybuch wojny trzydziestoletniej w roku 1618 rozpętały płomień nowych walk po upływie zawieszenia broni. Tym razem Holendrzy odnieśli szereg sukcesów w walkach, zdobywając m.in. hiszpańską srebrną flotę i finansując zdobytymi pieniędzmi nowe zaciągi wojskowe. Mniejsze korzyści przyniósł Holendrom sojusz z Francją, gdyż ten doprowadził do utraty kilku większych miast na rzecz Hiszpanii. Wojnę zakończył ostatecznie zawarty w roku 1648 pokój westfalski (kończący także wojnę trzydziestoletnią). Na jego mocy Republika Siedmiu Zjednoczonych Prowincji Niderlandzkich (z wyjątkiem terenów przyznanych Francji) uzyskała niepodległość." [Źródło: wikipedia.org]
 8. A ja będę inny na Tak! +/- wiek + ortografia + chęci +/- posty (Pisanie na "- posty" jest bezsensu bo 99% wszystkich osób, które mają więcej niż 50 to po prostu zwykły spam)

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...