Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Night4Smoke

Moderator

Ostatnie wizyty

62 wyświetleń profilu
 1. Bardziej jestem za resetem niż za podświetlaniem ;p
 2. Również jestem za nowy serwerek a już coś tam się kreci
 3. I cyk mam kolacje na jutro haha
 4. Z zegarka i flachy i skuterka
 5. Podanie na Admina Only Mirage WYMAGANIA Skończone 16 lat Mutacja oraz sprawny mikrofon Aktywność zarówno na serwerze, jak i na forum Kultura osobista Brak ostrzeżeń na forum/banów na serwerze WZÓR Nick z serwera: Wiek: Link do GameTracker'a: SteamID: Doświadczenie (o ile posiadasz): Krótko o sobie: INFORMACJE Admin jest darmowy oczywiście mile widziane są składki na rozwój serwera. W przypadku odrzucenia podania, okres po którym można ponownie ubiegać się o stanowisko wynosi 7dni. Po akceptowaniu podania Administrator Serwera musi wyrabiać godziny chociaż 8h tygodniowo.
 6. Night4Smoke

  [Q&A] Kobe!

  @ Kobe 5vs5 to tak [P] Jak masz na imię ? [P] Ile masz lat ? [P] Czym się interesujesz ? [P] Jakie gierki oprócz cs? [P] Jaki styl muzyki cie interesuje? [P] Kiedy ts trzeba pogierczyć coś ;p ? [P] Co sprawia ci największą przyjemność? [P] Czemu H2K ?

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...