Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Spyder

Użytkownik

Community Reputation

4

About Spyder

 • Birthday 07/28/1993

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Jestem w lipcu urodzony więc zdecydowanie wole ciepłe klimaty.
 2. Podobno to nie jedyny przypadek w Lubuskim. Aktualnie pracownicy jednej z firm są pod stałym nadzorem lekarzy. Tak samo dwie rodziny, które wróciły z Włoch.
 3. Są tak nudni, że czepiają się innych.
 4. Nick: Spyder Imię: Tomasz Wiek: 26 Czas, który możesz poświęcić na forum: Zależy od obowiązków. Myślę, że 2/3 godziny aktualnie dam radę. Za dużo w tym momencie pracy tutaj nie ma. Doświadczenie (opisz, jeżeli tak): Gdy byłem młodszy prowadziłem z dwójką znajomych forum o piłce nożnej i drugie ogólne o tematyce sportowej. Niestety już one nie istnieję z powodu braku czasu i obowiązków szkoły i pracy. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Brakuje moderatorów na forum. Doświadczenie posiadam, jedynie to kwestia przypomnienia. Chęć pomocy i współpracy. Wiem, że na ten moment moje wymagania na rangę są w 99% nie spełnione. Kontakt: fb, steam, ts3, nawet na upartego gg się znajdzie.
 5. Czat można zresetować. Co do tego podświetlenia to nie uważam żeby było aż tak potrzebne.
 6. Imię jakie dostałem przy narodzinach to Tomasz. Mieszkam w Lubuskim, namaszczony Świebodzińskim Jezusem. Lubię kaleczyć piłkę nożną, pokazywać jak nie warto strzelać w cs zaawansowany bot normalnie. Wiekowy już chłop, całe 26 lat na karku.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...