Jump to content
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

Knight

Użytkownik

Community Reputation

252

Knight last won the day on November 9

Knight had the most liked content!

Wideo użytkownika

1 Follower

About Knight

 • Other groups Donator
 • Birthday August 5

Social Media

Recent Profile Visitors

2,036 profile views
 1. White 2115 - Wampir (prod. Kubi Producent)
 2. Zobaczenie siebie w lustrze
 3. Bardziej wyrażam opinie na temat danej osoby lub jej zachowania. Do plotek podchodzę z dystansem.
 4. Nie cierpię gry na konsoli. W ogóle nie podoba mi się używanie pada do gier. Mooooże.. do gier wyścigowych, ale FPS lub gry akcji to nie. Only PC, jednak to jest indywidualne. Ktoś mógł zaczynać grać na konsoli (niekoniecznie), więc mu będzie po prostu wygodniej.
 5. Cześć, z nudów pobawiłem się w ''zaprojektowanie'' strony? Nie jest to do publikacji, do użytku. Jedynie dla mojego własnego doświadczenia, jeżeli mogę tak to nazwać. Zapraszam do oceniania ^^ PS Prace użyte w tle nie są mojego autorstwa, a przyjaciela https://dribbble.com/MichalKomsa) v1 v2
 6. Zawsze możesz nie chodzić na religię Ja bym wywalił niemiecki (osobiście), a tak to zrobić tak, aby uczyć się jednego wybranego języka (angielski/niemiecki), a nie dwóch na raz.
 7. Zrobiłem tak, jak jest aktualnie w tematach (czerwony - właściciel, niebieski - opiekun), jedynie admina zmieniłem na taki, zamiast złotego. Zawsze mogę zmienić, gdy nie będzie pasowało.
 8. By trochę ''ujednolicić'' listy administracji. Oczywiście, jeśli chcecie ;) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - https://imgur.com/a/dZ0TQn9
 9. Głos z GlobalServerify poleciał ;) Trzeba rozkręcić serwerek ^^
 10. Muzyka/YT/Netflix/Messenger
 11. Jestem leniwy oraz nie posiadam za bardzo żadnej motywacji, więc nie jestem, ale staram się czasem robię ćwiczenia kalisteniczne.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...