Jump to content
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

cloudn

Użytkownik

Community Reputation

19

1 Follower

About cloudn

 • Birthday 08/15/2003

Social Media

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. Również, jak @ Saber ARENAwspomniał - świąteczny. Jak dla mnie starczy choinka, żeby zachować jakieś tradycje i to zdecydowanie wystarczy.
 2. Wszystko zależy od sytuacji. Niektóre błędy są nie do wybaczenia, a niektóre nawet trzeba wybaczyć, żeby np. powrócić do dawnych relacji, które pomogą nawet nam samym.
 3. Wow! Jestem pod wrażeniem chłopie, wielki szacun.
 4. Zależy. Jak ktoś mnie krytykuje konstruktywnie, to staram się po prostu przyjąć wszystko na klatę i po prostu naprawiać np. błędy, które zostały wspomniane w tej krytyce. A jeżeli to jakieś zanudzone dzieci w internecie, to zwykle nie reaguje.
 5. Nieśmiały zazdrośnik?
 6. Bo chcą się w jakiś sposób dowartościować.
 7. Jestem za. Faktycznie, owy "gatunek" muzyki stoi dość wysoko, jeśli chodzi o popularność - czemu by nie dodać?
 8. Nie siedzę tutaj jakoś długo i myślę, że moje zdanie nie będzie brane pod uwagę, ale się wypowiem. Chętnie zobaczyłbym coś w stylu żółty(taki złotawy bardziej)/czarny. Każde forum ma teraz kolory czerwono-czarne (mroczne), więc jest szansa na bycie oryginalnym
 9. Sam nie wiem, raczej nie, żadnych przynajmniej nie udało mi się doświadczyć. @ Awi.każdy wie, że obrzydzają Cię pająki i karaluchy

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...