Jump to content
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Fak Jo Mada

Zasłużony

Community Reputation

209

Fak Jo Mada last won the day on February 7

Fak Jo Mada had the most liked content!

8 Followers

About Fak Jo Mada

 • Birthday 01/01/1935

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. Ups, sorry @ fern PBwykrakałem
 2. @ Chinczyknie ważne czy jesteś na forum czy nie, pamiętaj "leń miesiąca" na tej sieci to już zaklepane dla ciebie xD
 3. Sory, ale taki moderator powinien być z miejsca wyjebany. Od tego jesteś gościu żeby pomóc w rozkręcaniu, pisać jakieś pracę, pomagać. W jakiś sposób, nie taki jak aktualnie to robisz, reklamować sieć. Jeśli się nie podoba to po prostu odejdź ze stanowiska i pozwól zająć to miejsce osobie, która chce coś działać.
 4. Oj Kubuś Kubuś, dlaczego czujesz się oszukany to ja nie wiem. Reaktywowałeś sieć - spoko - tylko dlaczego własne zaniedbanie zganiasz na nas? Botson dobrze powiedział, zgadzam się w stu procentach. My mieliśmy wiele pomysłów, cały czas nowe propozycje dotyczące rozwoju forum. Jedyne co zrobiłeś to nas w tym wszystkim zlewałeś. A jak ktoś już Ci uwagę zwrócił to tak jak powiedział mój poprzednik, zmieniałeś temat. Potrafiłeś też rzucić tekstem "na moim forum czegoś takiego nie będzie". Widzisz jak z tym skończyles. Następnym razem zacznij od ocenienia siebie, później innych. Ci co byli w administracji wiedzą co mówię. Strzałeczka i powodzenia w przyszłości.
 5. Wytłumaczcie mi dlaczego to się stało 31 września? XD
 6. Nie może @ Natka jestem, trochę się spóźniłem xd
 7. A jestem i ja ? @ BLUUco tam? ?
 8. Kurde @ Yacusszalejesz, kolejna ofiara rozdziewiczenia XD
 9. Zapiszcie datę i godzinę, jest to dzień utraty dziewictwa przez @ BotsoN ? @ Yacusdobra robota XD

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...