Jump to content
  • Content Count

    13
  • Joined

  • Last visited

abc

Użytkownik

Community Reputation

7

1 Follower

Recent Profile Visitors

380 profile views
  1. Cześć. Jestem Krzysztof, w styczniu skończyłem 18 lat i mieszkam niedaleko Wrocławia. Dołączyłem do Forum z Serwerem Only DD2, ale na nim nie kończę swojej historii z Serwerami. Serwerów miałem bardzo dużo bo jest to moja jakaś "mała zajawka". Prócz gry w Counter-Strike 1.6 gram czasem w Counter-Strike Global Offensive (ranga unranked XD) oraz zaczynam grać w League of Legends. Chodzę do szkoły zawodowej (druga klasa) jako Elektronik, więc w szkole jestem dwa dni a trzy dni na praktykach, jakaś kasa wpadnie a ja umiem coraz więcej. Myślę, że tyle o mnie wystarczy, reszta może w jakimś wywiadzie?
  2. Opis błędu: Nierówne ułożenie Screen/demo błędu: https://imgur.com/jfsAdpp Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon Opis błędu: Ucięło napis Screen/demo błędu: https://imgur.com/bpjn8vJ - https://imgur.com/WcFngrL Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon Opis błędu: Po kliknięciu "Oznacz całą zawartość jako przeczytaną" powinien pokazać się napis "Oznaczono jako przeczytane", a tego nie ma. Screen/demo błędu: Pokazane jak powinno być, przykład z innego Forum (TO NIE REKLAMA): https://imgur.com/uXfqeM4 A tak to wygląda u nas: https://imgur.com/iJ73O5D Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...