Skocz do zawartości

HOW?!

[CS 1.6] Właściciel OnlyDD2DD2

Reputacja

7 Iron IV

1 obserwujący

O HOW?!

 • Other groups VIP
 • Urodziny 19.01.2001

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. @ DING DONGprzyjęty, zgłoś się do mnie.
 2. Każdy kto zagłosuje na Serwer otrzyma punkt reputacji! Głosować można raz na 24 godziny! 1. Wchodzisz w link: https://cssetti.pl/serwer/51.75.57.7:27015 2. Zaznaczasz "Nie jestem robotem", następnie "Zagłosuj"
 3. Wzór: Nick: Wiek: Doświadczenie w byciu Adminem: Link do GameTracker: Znajomość AMXX [0/10]: Dlaczego Ty?: Mikrofon [Tak/Nie]: Steam/NonSteam: Kontakt: Skala znajomości AMXX: Podania składamy w tym temacie.
 4. Wzór: Nick: Wiek: Doświadczenie w byciu Adminem: Link do GameTracker: Znajomość AMXX [0/10]: Dlaczego Ty?: Mikrofon [Tak/Nie]: Steam/NonSteam: Kontakt: Wymagania: - Minimum 15 lat, - Minimum 6 godzin przegranych na Serwerze, - Wykazywanie się aktywnością na Forum, - Znajomość Regulaminu Serwera oraz Forum, - Wyróżnianie się kulturą osobistą, - Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX. Skala znajomości AMXX:
 5. HOW?!

  Wzór Skargi

  Wzór Skargi: Nick: Nick oskarżonego: IP/SID oskarżonego: Data zdarzenia: Przebieg sytuacji: Dowody:
 6. Znalazłem dwa błędów na Serwerze i myślę, że warto je poprawić. 1. Nie działa /top15 2. Po wejściu na Serwer wyświetla się informacja, że menu jest pod klawiszem V, a nie ma
 7. Znalazłem kilka błędów na Serwerze i myślę, że warto je poprawić. 1. Nie działa /vip 2. Nie działa Sklep SMS 3. Można kupić auto kampe 4. Właściciel Serwera w kontakcie jest dwa razy 5. Po wpisaniu /skiny u góry jest napis "[*Twoje Forum*]" 6. Po wpisaniu /menu, menu nachodzi na hud i nie widać pierwszej opcji 7. Proponuję wgrać blokadę plantowania C4 na B gdy jest mniej niż 5 CT
 8. Cześć. Jestem Krzysztof, w styczniu skończyłem 18 lat i mieszkam niedaleko Wrocławia. Dołączyłem do Forum z Serwerem Only DD2, ale na nim nie kończę swojej historii z Serwerami. Serwerów miałem bardzo dużo bo jest to moja jakaś "mała zajawka". Prócz gry w Counter-Strike 1.6 gram czasem w Counter-Strike Global Offensive (ranga unranked XD) oraz zaczynam grać w League of Legends. Chodzę do szkoły zawodowej (druga klasa) jako Elektronik, więc w szkole jestem dwa dni a trzy dni na praktykach, jakaś kasa wpadnie a ja umiem coraz więcej. Myślę, że tyle o mnie wystarczy, reszta może w jakimś wywiadzie?
 9. Opis błędu: Nierówne ułożenie Screen/demo błędu: https://imgur.com/jfsAdpp Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon Opis błędu: Ucięło napis Screen/demo błędu: https://imgur.com/bpjn8vJ - https://imgur.com/WcFngrL Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon Opis błędu: Po kliknięciu "Oznacz całą zawartość jako przeczytaną" powinien pokazać się napis "Oznaczono jako przeczytane", a tego nie ma. Screen/demo błędu: Pokazane jak powinno być, przykład z innego Forum (TO NIE REKLAMA): https://imgur.com/uXfqeM4 A tak to wygląda u nas: https://imgur.com/iJ73O5D Przeglądarka: Chrome Rozdzielczość: Telefon

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...