Jump to content
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Lisu

Użytkownik

Community Reputation

23

1 Follower

About Lisu

 • Birthday 01/14/1999

Social Media

 • GG:
  271479

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. Nick podejrzanego: zuhn is my LIFE, furry Twój Nick: Lisu Twój Steam ID: STEAM_1:1:66016186 Steam ID podejrzanego: STEAM_1:0:498808107 Serwer na którym został złapany: ONLY AWP Pełna Data (Godzina, Dzień): 29.04.2019 14:24 Mapa: Black&Yelow_lis CS:GO/CS 1.6: CS : GO Rodzaj cheat'a: abh, wh Dowody (Demko, screeny):demo Gracz Fury mający admina na moim serwerze ONLY AWP wszedł na innym nicku i czitował używająć Abh i wh. Od 11:20 - 11:55 widać jak gracz używa abh i wh, niestety moderator za szybko go zbanował, lecz ta jedna akcja wystarczy, żeby zobaczyć, że owy gracz jest odpalony. W wcześniejszych rundach widać jak podejrzany skacze używając abh i próbuje się kryć na WH. Pisze to ponieważ będzie się kłócił, ze on nie czitował, lub że grał kto inny. Kilka razy słychać głos podejrzanego i jestem pewny, że jest to fury, a nawet sam przyznał się, że używał tego nicku i dostał bana. // wycinek z steam [Wczoraj, 16:34] ^^FURRY IS GEY^^ V2 | How2Kill.p: liseq daj mi ub i zabierz temu gumisiowi tego moda bo mnie debil zbanował jak wbiłem na drugim koncie [Wczoraj, 21:40] ^^FURRY IS GEY^^ V2 | How2Kill.p: lisu kurwa daj mi ub [Wczoraj, 22:04] ^^FURRY IS GEY^^ V2 | How2Kill.p: gumis mnie zbanował jak wbiłem na drugim koncie bo mielismy grac na prywatnym simon mówi xD nazwa to zuhn is my life juz? i tak poza tym to gumis nawet nie sprawdzał x d [Wczoraj, 22:17] ^^FURRY IS GEY^^ V2 | How2Kill.p: te no i dalej mam bana] [Wczoraj, 22:31] ^^FURRY IS GEY^^ V2 | How2Kill.p: dobra ja ide spac juz a ty mi daj ub // Jakby jakiś ubteam mógł sprawdzić i potwierdzić moją teorię, to byłbym wdzięczny.
 2. Dziękuje bardzo wszystkim za głosowanie ! NASZ SERWER JEST na #1 MIEJSCU w Głosowaniu ;) Oby jutro był pierwszy po głosowaniu 🙈 GŁOSUJEMY! ❤
 3. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 9/∞
 4. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 6/∞
 5. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 7/∞
 6. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 3/∞
 7. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 2/∞
 8. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 4/∞
 9. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 7/∞
 10. Oddałeś już głos na ten serwer. Zapraszamy do oddania kolejnego głosu jutro! Głosów oddanych dziś: 5/∞
 11. No raczej, że piątek
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany! Głosów oddanych dziś: 4/∞ #100pkt
 13. Siema, ciekawe co to za znajomy 🤔🙈

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...