Jump to content
 • Content Count

  817
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Community Reputation

861

drenn last won the day on September 9

drenn had the most liked content!

Wideo użytkownika

6 Followers

About drenn

Social Media

Recent Profile Visitors

998 profile views
 1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): wizytówka 2. Wymiary: 400x200 3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): położnictwo/noworodek 4. Kolorystyka: fiolet jasny 5. Napis/y: Anna Kosiedowska-Jaracz; magister położnictwa, położna POZ Tel. 725 427 140 E-mail anna-kosiedowska@wp.pl 6. Link pomocniczy: 7. Dodatkowe informacje*: Proszę o oddzielenie danych osobowych od telefonu oraz maila linią ciągłą. W tle proszę również o dodanie małych kwiatów by wypełnić nieco tło. Jeśli jest taka możliwość to można dokleić zdjęcie małego dziecka, aczkolwiek nie wymagam tego.
 2. Blondynka zagaduje drugą blondynkę: - gramy w siatkówkę? - ok, ja na bramce.
 3. W jakim sensie nie działa?
 4. Inter - Slavia Praga 0:0 Lyon - Zenit 1:0 Ajax - Lille 1:0 Benfica - RB Lipsk 2:1 Chelsea - Valencia 0:1 Dortmund - Barcelona 1:2 Napoli - Liverpool 2:2 Salzburg - Genk 1:0
 5. Club Brugge - Galatasaray 1:1 Olympiakos - Tottenham 2:2 Atl. Madryt - Juventus 1:2 Bayern - Crvena zvezda 3:0 Din. Zagreb - Atalanta 0:0 Leverkusen - Lok. Moskwa 1:0 PSG - Real Madryt 1:2 Szachtar - Manchester City 1:2
 6. Przychodzi facet do sklepu i pyta: -Czy są jakieś środki antymolowe? – Są kulki antymolowe. Sprzedawca podaje facetowi 15 kulek. Po 20min facet wraca do sklepu i mówi: – Poproszę jeszcze 1kg takich kulek. – Po co panu tyle kulek? Na to facet: – Wie pani jak ciężko trafić mola taką kulką?
 7. Co jest najlepsze na chłodne wieczory w domu?
 8. Widzę duże zainteresowanie. @ dbk @ Jester Qrines Samochód to BMW E34, a młoda siedziała z przodu. To powinno rozwiać wasze wątpliwości.
 9. 31 września miał być radosnym dniem dla rodziny Szarko z Białorusi. 21-letnia Julia obchodziła z całą rodziną swoje urodziny po czym około godziny 16 wróciła do domu samochodem razem z mężem i córeczką. Gdy po powrocie Julia chciała wyjąć córkę z auta przez okno, ta niechcący nacisnęła przycisk jego zamknięcia przez co unieruchomiła matce głowę i zacisnęła szyję. Córka niczego nieświadoma patrzyła jak kilka cm obok umiera jej matka. Na ratunek natychmiast ruszył ojciec Artur, gdy tylko zobaczył co się dzieje wybił szybę i wyciągnął żonę. Niestety pod naciskiem szyby zamknęły się drogi oddechowe i kobieta miała przez dłuższy czas niedotleniony mózg. Trafiła szybko do szpitala, jednak zmarła po 8 dniach pod wpływem zbyt dużysz uszkodzeń mózgu. Teraz młody ojciec będzie musiał sam wychowywać dwójkę swoich dzieci, zaś córeczce w późniejszych latach będzie musiał wytłumaczyć dlaczego zginęła jej mama. Zadanie trudne, gdyż należy to zrobić tak by dziewczyna nie obwiniała siebie za tę tragedię.
 10. Najpierw myślisz o sobie czy o innych?
 11. drenn

  Darmowa gra

  Gra dirt rally dziś do wzięcia za free https://store.steampowered.com/app/310560/DiRT_Rally/
 12. drenn

  [Regulamin] Q&A

  Aktualizacja 13.09.2019 Dodano punkt o zakazie nominacji osób wykluczonych.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...