Jump to content
 • Content Count

  1,009
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Community Reputation

981

drenn last won the day on November 13

drenn had the most liked content!

Wideo użytkownika

6 Followers

About drenn

 • Other groups VIP
 • Rank
  Upierdliwiec
 • Birthday 10/15/1992

Social Media

Recent Profile Visitors

1,268 profile views
 1. Najlepsze, że podobno jeden gość zrobił wielki troll, ponieważ oznaczył film jako zawierający nagość i teraz ktoś od youtube musi 10h oglądać ten szajs, żeby stwierdzić czy faktycznie jest tam nagość xdd
 2. Każdego dnia sytuacja w Hong Kongu jest coraz gorsza z powodu wielu aktów przemocy, i wcale nie chodzi tutaj o policję, lecz o bardzo radykalnych oraz agresywnych protestujących, którzy teraz mogą dać upust swoim upodobaniom. Tego samego dnia w którym pisałem o postrzeleniu chłopaka przez policję, czyli 11.11.19 doszło do innego incydentu, w którym w asyście świadków spotkało się dwóch mężczyzn o odmiennych poglądach. Jeden wspierał agresywne protesty, drugi zaś nie. Ten pierwszy nie mając już argumentów i nie kontrolując agresji oblał drugiego łatwopalną cieczą i go podpalił. Mężczyznę uratowano dzięki świadkom zdarzenia i trafił on do szpitala z poparzeniami całego ciała. Niestety właśnie tacy ludzie psują opinię zwykłych protestujących, którzy po prostu chcą w końcu traktowania ich jak ludzi, a nie jak zwierzęta w klatkach. Poniżej link do tweetera Hu Xijin, który relacjonuje w miarę obiektywnie co dzieje się w Hong Kongu. Znajduje się tutaj nagranie z telefonu świadka zdarzenia. W innym miejscu doszło do ataku na dziewczynę, która również nie zawiniła niczym, prócz tego, że miała inne poglądy polityczne. Grupa tchórzliwych terrorystów (bo protestującymi ich nazwać nie wypada) zapędziła dziewczynę pod ścianę, po czym została pobita, a na koniec uderzona kijem w głowę. Nie wiadomo co stało się z nią potem, ponieważ z zakrwawioną głową odeszła w swoją stronę. Najbardziej w tym wszystkim boli fakt, że nikt nie próbował jej bronić. Na takich sytuacjach niestety odbija się to jak policja traktuje prawdziwych protestujących, bo po takich incydentach wrzuca każdego do jednego worka.
 3. Nawet nie wiem, jak panu dziękować... - Wie pani, wie pani na pewno... - Ale ja mam męża! - A ja miałem na myśli pół litra.
 4. Gdybyś miał/a stworzyć własny idealny serwer, to jaki byłby to mod?
 5. Zapowiadało się super ale twn moment w 1:40 wszystko popsuł.
 6. Kocham niektóre zespoły metalowe, ale pod warunkiem, że coś prezentują. Tutaj jest świetny zespół którego granie zagłusza zwykłe darcie pi**y.
 7. - Śniło mi się, że umarłam- Mówi emerytka do emerytki. - I co było w tym śnie? - Poszłam do nieba. Patrzę, jest mój Stefan! Pędzę do niego, a on: "Hola, hola! Przecież obiecywaliśmy tylko do śmierci!"
 8. Jest słowo, którego używasz zdecydowanie zbyt często?
 9. Protesty w Hong Kongu nadal trwają i z każdym dniem coraz mocniej się zaogniają. Demonstranci, którzy wychodzą na ulicę już częściowo osiągnęli swoje cele, czyli powstrzymanie uchwalenia ustawy ekstradycyjnej, która pozwoliłaby wywozić mieszkańców do Chin Kontynentalnych. Prace faktycznie wstrzymano we wrześniu, jednak demonstranci domagają się nadal demokracji. Dodatkowo od pewnego czasu do listy żądań dodano wszczęcie postępowań przeciw policji, która jest agresywna i przy każdej okazji próbuje ranić cywilów. Właśnie niedawno postrzelony został kolejny, który musiał zostać poddany operacji i jest obecnie w stanie krytycznym. To już trzeci taki incydent z ostrzałem od października, nie wspominając już o biciu czy próbach przejechania ludzi pojazdami. Na dziś zapowiedziano strajk generalny i większość mieszkańców nie ma zamiaru pojawiać się w pracy. Na nagraniu, które zobaczycie niżej widać jak policjant upatrzył sobie mieszkańca, który pechowo odłączył się od grupy i to jego postanowił powalić, choć ten zawinił tylko tym, że tam stał. Wtedy podbiegł drugi protestujący chcąc mu pomóc i otrzymał strzał prosto w brzuch, a po nim oberwało się kolejnemu.
 10. Nie wiem czemu ale ten nick czytam jako ch.j w du**e xddd @ liverseN 5vs5
 11. Przychodzi zięć do teściowej w szpitalu. Idzie do ordynatora i pyta: - Jest jakaś nadzieja? A lekarz na to: - Nie ma żadnej. Jutro wychodzi!
 12. Co robisz gdy masz zbyt wiele wolnego czasu?
 13. Niedawno na zawał serca zmarł pięćdziewięćdziesięcioletni Tacuri Garcia, który był burmistrzem peruwiańskiej miejscowości Tarma. Był bardzo lubianą osobą, więc na pogrzebie pojawiło się mnóstwo ludzi, około 3000. Wszyscy chcieli hucznie pożegnać polityka, jednak poszło to raczej w złą stronę. Podczas spuszczania trumny ciało wypadło z niej wprost do wykopanego dołu, a żałobnicy zaczęli w panice krzyczeć. Grabarze szybko zeszli w dół i umieścili je spowrotem na swoim miejscu, jednak poczucie rozczarowania oraz braku czci dla zmarłego pozostały na dłuższą chwilę. Na szczęście błąd szybko naprawiono i zmarły mógł w końcu zostać pożegnany jak należy.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...