Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  2,066
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Community Reputation

2,241

drenn last won the day on July 8

drenn had the most liked content!

Wideo użytkownika

About drenn

 • Other groups VIP,
  Donator
 • Rank
  Upierdliwiec
 • Birthday 10/15/1992

Social Media

Recent Profile Visitors

2,367 profile views
 1. The Cycle Rogue Starter Pack https://www.epicgames.com/store/pl/product/thecycle/home?epic_affiliate=lowcygier&epic_gameId=azalea Killing Floor 2 https://www.epicgames.com/store/pl/product/killing-floor-2/home Lifeless Planet: Premier Edition https://www.epicgames.com/store/pl/product/lifeless-planet-premier-edition/home The Escapists 2 https://www.epicgames.com/store/pl/product/the-escapists-2/home
 2. Nothing new, yet it is still enjoyable to read other players thoughts about this game.
 3. drenn

  [Q&A] Reqsuu

  Mamy pierwszego ochotnika z zapisów! A tą osobą jest @ Reqsuu Arena Czas na zadawanie pytań macie do 16.07.2020, do godziny 20. Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:
 4. drenn

  Zapisy do Q&A

  Tutaj może zapisać się każdy kto chciałby wziąć udział w zabawie polegającej na udzielaniu odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników. Zostawcie tylko swój oznaczony nick, czyli @ drennoraz chęć wzięcia udziału.
 5. Siedzi facet w barze i w pewnej chwili wchodzi piękna dziewczyna. Facet myśli jak by tu do niej zagadać. Długo myśli, myśli, próbuje wymyślić coś oryginalnego. Nagle ona wstaje i wychodzi. Facet załamany chce wybiec za nią, ale tak mu się głupio zrobiło. Boi się, że już nigdy jej nie zobaczy... Aż w końcu ona wraca. Okazało się, że poszła do łazienki. Facet dalej kombinuje, jak by tu zagadać. W końcu uznał, że podejdzie i powie to, co mu ślina na język przyniesie, może się uda. Wstaje, otrzepuje się, pięknym krokiem podchodzi do dziewczyny, uśmiecha się, skłania szarmancko i pyta: - Srałaś?
 6. Wszystko fajnie, a kto miałby to prowadzić? Jeśli potrzebujesz tematu do nabijania postów to jest głosowanie na serwery.
 7. Wczoraj w chińskiej prowincji Kuejczou w mieście Anshun doszło do tragedii w jeziorze Hongshan. Około południa autobus miejski lini 2 nagle gwałtownie skręcił w lewo na moście i wpadł z impetem do wody. W środku było kilkadziesiąt osób, póki co wiadomo o śmierci 21 z nich, a 15 jest w szpitalu. Bilans ofiar nadal jednak może wzrosnąć, a nurkowie wciąż szukają ewentualnych ofiar pod wodą. Nie wiadomo dlaczego kierowca wykonał taki manewr, choć nieoficjalnie mówi się iż zasłabł za kierownicą i zemdlał.
 8. Skąd ty czerpiesz tę wiedzę?
 9. Tak powszechna, że nie ma już nic wspólnego z prawdziwą czekoladą.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...