Jump to content
 • Content Count

  1,697
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Community Reputation

1,681

drenn last won the day on April 6

drenn had the most liked content!

Wideo użytkownika

About drenn

Social Media

Recent Profile Visitors

1,983 profile views
 1. drenn

  Ankiety

  Mam do Was proste pytanie. Czy odpowiada Wam przerzucenie naszego zbierania opinii na serwis zewnętrzny? Do tej pory dzialałem tak, że wysyłałem zapytanie w wiadomości prywatnej tutaj. Mimo, że nie udostępniamy inf. O tym kto udziela jakiej odpowiedzi to nadal JA jako pytający je znam. Z tego względu pytanie: czy checie bym wysyłał Wam link do ankiety w nowo otwartym temacie i po czasie wrzucił odpowiedzi, czy wolicie stary system gdzie pytanie wysyłam w wiadomości tu na forum i potem je udostępniam? W pierwszym przypadku macie zapewnioną całkowitą anonimowość, zaś w drugim Wasze odpowiedzi znam tylko ja. @ Użytkownik @ Płeć Piękna
 2. Serwisy strumieniujące większości z nas kojarzą się z filmami z rozgrywek w grach video, ewentualnie z dyskusjami lub różnego typu popisami przed kamerą. Jednak pewien jegomość o pseudonimie bizonsky skorzystał z Widoku z okna swojego mieszkania do stworzenia niecodziennego nagrania. Nasz bohater ma widok wprost na kościół, tak więc postanowił ustawić kamerę na oknie i nagrywać ile osób wchodzi do miejsca kultu. Jeśli naliczył ich zbyt wiele to zawiadamia policję, która miała kurs na kościół już kilkukrotnie. Póki co kończy się na pouczeniach, jednak i oni mają chyba dość, gdyż przy ostatnim wezwaniu wylegitymowali księdza i być może nawet wlepili mandat.
 3. Na jaką premierę najbardziej obecnie oczekujesz?
 4. Leci samolot, który za chwilę ma się juz rozbić. Pasażerowie w panice, a najbardziej pasażerki. Nagle Rosjanka zaczęła ubierać na siebie całą bizuterie, która miała -kolczyki, pierscionki, zlote naszyjniki. Upychala wszedzie: do nosa, do uszu gdzie sie tylko dalo i mowi: - Sluchajcie baby, jak sie rozbijemy to najpierw będą ratować te najbogatsze. Patrzy na nia Amerykanka i po chwili zaczela sie malowac- make up, manicure, pedicure i mówi: - Gdzie tam bogate, jak się rozbijemy to najpierw będą szukac tych najpiekniejszych. Na koncu samolotu siedziała murzynka. Nagle wstała, ściągnęła spódnicę wypięła dupsko i mówi: - Jak sie rozbijemy to najpierw będą szukać czarnej skrzynki.
 5. Ok znalazłem problem, po odpaleniu mam 100% użycia procesora co nie jest normalne, zwłaszcza, że przed formatem takie dziwne rzeczy nie występowały.
 6. Możesz odmówić i wtedy mogą ci skoczyć.
 7. Od dłuższego czasu straszy się nas mandatami za nieprzestrzeganie zasad wprowadzonych na czas pandemii. W praktyce jednak najczęściej kończy się na pouczeniach. Są jednak przypadki beznadziejne, które po prostu na mandat zasługują. Nie inaczej było z mieszkańcem powiatu gryfickiego w woj. Zachodniopomorskim, który był poddany kwarantannie, lecz notorycznie łamał jej zasady. Gdy kilka dni temu policjanci przyszli pod jego adres i po raz kolejny z rzędu nie zastali go w mieszkaniu, sprawę zgłosili do Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach. Inspektorat nałożył na mężczyznę grzywnę w wysokości 20 tysięcy zł. Sprawca zamieszania ponoć nie potrafił wytłumaczyć dlaczego mimo zakazu notorycznie opuszczał mieszkanie.
 8. Ukrainiec żenił się z Rosjanką. Przed nocą poślubną ojciec radzi synowi: - Złap mocno żonę i z całej siły pchnij na łóżko, niech wie, że Ukraina jest mocna. - Potem pokaż jej swojego ku***a, niech wie, że Ukraina jest wielka. Nagle wtrąca się dziadek i mówi: - A potem zwal se konia, niech wie, że Ukraina jest niezależna.
 9. Witam, po formacie kompa pojawił się u mnie pewien problem i dotyczy on tylko gry league of legends. Otóż gra strasznie wolno reaguje na wydawanie poleceń, typu rzucanie zdolności czy wyjście do menu. System potrafi czasem odczytać polecenie dopiero po 3 Sekundach. Co ciekawe przy operacjach myszką problemu nie ma. Ping stały w granicach 50-60 więc nie ma mowy o lagach. Fps na poziomie 30-50. Taki problem pojawia się tylko podczas gry w lola. Zetknął się ktoś już z czymś takim? @ VDSdziś wieczorem podeślę.
 10. Pani w szkole nakazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem: "Matka jest tylko jedna". Na drugi dzień pani pyta się dzieci. - No dzieci przeczytajcie co napisaliście - może zaczniemy od Małgosi. - Mama jest kochająca przytula nas, układa do snu. Matka jest tylko jedna. - Gosiu 5 siadaj. Teraz Pawełek - Mam wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna. - Pawełku 5 siadaj. Wreszcie Pani przepytała prawie całą klasę. Pozostał tylko Jasiu. - Jasiu a ty, co napisałeś? - W domu balanga,a wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Nagle wódka się skończyła, więc matka do mnie: Jasiek skocz do lodówki przynieś dwie wódki. Idę do kuchni, otwieram lodówkę i drę się z kuchni: Matka! Jest tylko jedna!
 11. Jakiej przeglądarki używasz najczęściej i dlaczego?
 12. Ja bym sobie zebrał ich IP i na policję. Wiem, że nic nie zrobią, ale samo wstawienie tu zdjęcia zgłoszenia potrafi zdziałać cuda ^^
 13. Dobrze wiedzieć, że coraz więcej firm premiuje starania pracowników.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...