Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  2,065
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Community Reputation

2,239

drenn last won the day on July 8

drenn had the most liked content!

Wideo użytkownika

About drenn

Social Media

Recent Profile Visitors

2,365 profile views
 1. Nothing new, yet it is still enjoyable to read other players thoughts about this game.
 2. drenn

  [Q&A] Reqsuu

  Mamy pierwszego ochotnika z zapisów! A tą osobą jest @ Reqsuu Arena Czas na zadawanie pytań macie do 16.07.2020, do godziny 20. Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:
 3. drenn

  Zapisy do Q&A

  Tutaj może zapisać się każdy kto chciałby wziąć udział w zabawie polegającej na udzielaniu odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników. Zostawcie tylko swój oznaczony nick, czyli @ drennoraz chęć wzięcia udziału.
 4. Siedzi facet w barze i w pewnej chwili wchodzi piękna dziewczyna. Facet myśli jak by tu do niej zagadać. Długo myśli, myśli, próbuje wymyślić coś oryginalnego. Nagle ona wstaje i wychodzi. Facet załamany chce wybiec za nią, ale tak mu się głupio zrobiło. Boi się, że już nigdy jej nie zobaczy... Aż w końcu ona wraca. Okazało się, że poszła do łazienki. Facet dalej kombinuje, jak by tu zagadać. W końcu uznał, że podejdzie i powie to, co mu ślina na język przyniesie, może się uda. Wstaje, otrzepuje się, pięknym krokiem podchodzi do dziewczyny, uśmiecha się, skłania szarmancko i pyta: - Srałaś?
 5. Czy mężczyzni też powinni płakać?
 6. Wszystko fajnie, a kto miałby to prowadzić? Jeśli potrzebujesz tematu do nabijania postów to jest głosowanie na serwery.
 7. Wczoraj w chińskiej prowincji Kuejczou w mieście Anshun doszło do tragedii w jeziorze Hongshan. Około południa autobus miejski lini 2 nagle gwałtownie skręcił w lewo na moście i wpadł z impetem do wody. W środku było kilkadziesiąt osób, póki co wiadomo o śmierci 21 z nich, a 15 jest w szpitalu. Bilans ofiar nadal jednak może wzrosnąć, a nurkowie wciąż szukają ewentualnych ofiar pod wodą. Nie wiadomo dlaczego kierowca wykonał taki manewr, choć nieoficjalnie mówi się iż zasłabł za kierownicą i zemdlał.
 8. Skąd ty czerpiesz tę wiedzę?
 9. Tak powszechna, że nie ma już nic wspólnego z prawdziwą czekoladą.
 10. W kwietniu pisałem o tym, że wydawnictwo Bauer postanowiło zamknąć połączony projekt Cd-Action oraz PC Format Dziś mamy informacje o nagłym zwrocie akcji w tej sprawie, ponieważ Bauer sprzedało prawa do tych marek agencji gamingowej Fantasyexpo. Oznacza to, że ukochana gazeta polskich graczy nadal będzie regularnie wydawana i to przez tę samą zgraną ekipę co zawsze. Są też z tego dodatkowe korzyści, gdyż ekipa cd-action zna się prywatnie z ekipą Fantadyexpo i dzięki temu będą się świetnie dogadywać. Co więcej, redakcja zapewnia, że nadrobi zaległości i czytelnicy prócz gazety otrzymają wreszcie nowoczesną stronę internetową z wysokiej jakości materiałami video.
 11. Spotyka się dwóch kumpli: -Stary powiedz mi jaki prezent dać dziewczynie, żeby jej się na pewno podobał? -Nie możesz jej po prostu zapytać co chce dostać? -Ostatnio zapytałem, dostała to co chciała, a i tak jej się nie podobało... -Jak to? -No zapytałem co jej kupić, a ona do mnie, żebym zamiast chodzić do centrum handlowego, zrobił coś własnoręcznie, co kupne kosztowałoby wiele więcej. -I co zrobiłeś, że jej się nie spodobało? -No co... frytki. -To ja nie wiem, może przypaliłeś?

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...