Jump to content
 • Content Count

  1,477
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Everything posted by drenn

 1. - Koleżanka pije? - Nie. - Dlaczego? - Mam problemy z nogami. - Uginają się? - Nie, rozkładają...
 2. Jakie strony w sieci lubisz odwiedzać?
 3. Rozpisuję dzień urlopu na godziny i wychodzę 3 godziny szybciej xd
 4. Szef życzył mi dziś rano miłego dnia. Poszedłem więc do domu.
 5. O czym myślisz gdy ktoś wypowie słowo "nostalgia"?
 6. Nick: @ drenn Data (od-do): 17.02-22.02.2020 Powód nieobecności: rano siedzę z synem cały tydzień, potem od 12 również cały tydzień czeka nas przeprowadzka sklepu w nowe miejsce i nie będę miał zwyczajnie czasu tworzyć materiałów.
 7. Spodziewałem się tego, to "walenie tynków" przestało być zabawne już kilka lat temu xD
 8. gó*****y dzień mający na celu zwiększyć zyski ze sprzedaży sklepów.
 9. drenn

  The Fan

  Tym razem mamy grę typu point & click z gatunku horror. https://freebies.indiegala.com/the-fan/
 10. Linki dla leniwych xD https://www.epicgames.com/store/pl/product/kingdom-come-deliverance/home https://www.epicgames.com/store/pl/product/aztez/home
 11. Dlaczego głodomór jest poważny? Bo nie na żarty.
 12. Długie włosy u faceta są fajne czy raczej nie na miejscu?
 13. To już chyba zależy od człowieka. Nie mam konkretnych inf. Ale według mnie młoda miała wypadek i matka być może chciała ją zobaczyć ostatni raz i się z nią pożegnać w ten sposób by móc iść dalej przez życie ze spokojem. Nie nam decydować co być powinno a czego nie. Chociaż sam mam mieszane odczucia co do ukazywania tego w telewizji publicznej, no ale jak wspomniałem, wszystko zależy od człowieka.
 14. Większości z nas wirtualna rzeczywistość kojarzy się z grami. Jednak na całym świecie rozpowszechniła się już na tyle, że wykorzystuje się ją do o wiele bardziej pożytecznych celów. Pomaga w szkoleniu pilotów, konduktorów czy kierowców, pozwala wyruszyć w świat i uczyć o nim nie ruszając się z miejsca. Coraz częściej też słyszy się o korzystaniu z niej w terapiach psychologicznych. I właśnie ostatnio pojawił się ciekawy przypadek odnośnie terapii psychologicznej. W Korei Południowej w popularnym programie opowiedziano historię kobiety, której zmarła siedmioletnia córka. Twórcy programu odtworzyli dziewczynkę w wirtualnej rzeczywistości i pozwolili jej matce ją zobaczyć, co więcej była w stanie z nią rozmawiać a nawet dotknąć (a raczej czuć dotyk) dzięki specjalnym rękawiczkom stymulującym czucie dłoni. Może wydawać się to dziwne ale niektórym może to się przysłużyć i dać pewne uczucie ulgi.
 15. Jakie miejsca w świecie bardzo chcesz zobaczyć?

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...