Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  2,065
 • Joined

 • Last visited

drenn

Redaktor

Everything posted by drenn

 1. Nothing new, yet it is still enjoyable to read other players thoughts about this game.
 2. drenn

  [Q&A] Reqsuu

  Mamy pierwszego ochotnika z zapisów! A tą osobą jest @ Reqsuu Arena Czas na zadawanie pytań macie do 16.07.2020, do godziny 20. Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:
 3. drenn

  Zapisy do Q&A

  Tutaj może zapisać się każdy kto chciałby wziąć udział w zabawie polegającej na udzielaniu odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników. Zostawcie tylko swój oznaczony nick, czyli @ drennoraz chęć wzięcia udziału.
 4. Siedzi facet w barze i w pewnej chwili wchodzi piękna dziewczyna. Facet myśli jak by tu do niej zagadać. Długo myśli, myśli, próbuje wymyślić coś oryginalnego. Nagle ona wstaje i wychodzi. Facet załamany chce wybiec za nią, ale tak mu się głupio zrobiło. Boi się, że już nigdy jej nie zobaczy... Aż w końcu ona wraca. Okazało się, że poszła do łazienki. Facet dalej kombinuje, jak by tu zagadać. W końcu uznał, że podejdzie i powie to, co mu ślina na język przyniesie, może się uda. Wstaje, otrzepuje się, pięknym krokiem podchodzi do dziewczyny, uśmiecha się, skłania szarmancko i pyta: - Srałaś?
 5. Wszystko fajnie, a kto miałby to prowadzić? Jeśli potrzebujesz tematu do nabijania postów to jest głosowanie na serwery.
 6. Wczoraj w chińskiej prowincji Kuejczou w mieście Anshun doszło do tragedii w jeziorze Hongshan. Około południa autobus miejski lini 2 nagle gwałtownie skręcił w lewo na moście i wpadł z impetem do wody. W środku było kilkadziesiąt osób, póki co wiadomo o śmierci 21 z nich, a 15 jest w szpitalu. Bilans ofiar nadal jednak może wzrosnąć, a nurkowie wciąż szukają ewentualnych ofiar pod wodą. Nie wiadomo dlaczego kierowca wykonał taki manewr, choć nieoficjalnie mówi się iż zasłabł za kierownicą i zemdlał.
 7. Skąd ty czerpiesz tę wiedzę?
 8. Tak powszechna, że nie ma już nic wspólnego z prawdziwą czekoladą.
 9. W kwietniu pisałem o tym, że wydawnictwo Bauer postanowiło zamknąć połączony projekt Cd-Action oraz PC Format Dziś mamy informacje o nagłym zwrocie akcji w tej sprawie, ponieważ Bauer sprzedało prawa do tych marek agencji gamingowej Fantasyexpo. Oznacza to, że ukochana gazeta polskich graczy nadal będzie regularnie wydawana i to przez tę samą zgraną ekipę co zawsze. Są też z tego dodatkowe korzyści, gdyż ekipa cd-action zna się prywatnie z ekipą Fantadyexpo i dzięki temu będą się świetnie dogadywać. Co więcej, redakcja zapewnia, że nadrobi zaległości i czytelnicy prócz gazety otrzymają wreszcie nowoczesną stronę internetową z wysokiej jakości materiałami video.
 10. Spotyka się dwóch kumpli: -Stary powiedz mi jaki prezent dać dziewczynie, żeby jej się na pewno podobał? -Nie możesz jej po prostu zapytać co chce dostać? -Ostatnio zapytałem, dostała to co chciała, a i tak jej się nie podobało... -Jak to? -No zapytałem co jej kupić, a ona do mnie, żebym zamiast chodzić do centrum handlowego, zrobił coś własnoręcznie, co kupne kosztowałoby wiele więcej. -I co zrobiłeś, że jej się nie spodobało? -No co... frytki. -To ja nie wiem, może przypaliłeś?
 11. Gdyby miał powstać film o Tobie to jaki miałby tytuł?
 12. Wyczuwam, że będzie podejrzany o czity, bo za dobrze gra xD
 13. Riot Games niedawno ujawniło nową magiczną bohaterkę o imieniu Lillia. Bohaterka jest maginią bazującą na obrażeń magicznych z domieszką kontroli tłumu. Jednak zasięg zdolności jest dość niewielki. Zdolność pasywna- za każdym razem gdy trafimy wroga umiejętnością nakładamy na niego ładunek sennego pyłu, który zadaje obrażenia w czasie zależne od maksymalnego zdrowia celu. [Q] Wykonujemy zamach bronią wokół bohaterki zadając magiczne obrażenia. Wrogowie stojący na krawędzią zdolności otrzymują nieuchronne obrażenia. [W] uderzamy w ziemię zadając obrażenia obszarowe, wrogowie stojący w centrum rażenia otrzymują dodatkowe obrażenia. [E] Wyrzucamy przed siebie pocisk, który po trafieniu we wroga zadaje obrażenia magiczne i spowalnia go. Jeśli spudłujemy to pocisk toczy się dalej póki nie natknie się na wroga lub przeszkodę terenową. [R] nucimy kołysankę, która działa na wrogów pod wpływem sennego pyłu. Są coraz mocniej spowalniani aż w końcu zostają na moment uśpieni. Jeśli podczas uśpienia dróg zostanie zaatakowany to otrzyma dodatkowe obrażenia.
 14. Wiesz co Patrycja? jak tak patrzę po litrze wódki, to całkiem fajna laska z ciebie. - no co ty Roman, to ja Bronek.
 15. Czekam z niecierpliwością by przypiąć kolejną grę, w którą nie będę grał xd
 16. Jak to ja, byłem tu gdy już wcześniej posiadał moderatora i wywiązywał się ze wszystkiego. Chłopak opanowany i konsekwentny, zawsze tu był gdy mógł i robił co mógł. Ja nie widzę przeciwwskazań. Poprzednio odszedł przez nawał nauki i zapowiedział, że wróci gdy nadrobi zaległości. Jak napisał, tak zrobił. Mamy wakacje i jest podanie, zamiast żebrania o rangę na pw u @ Desnoxco też jest ważne. Ja bym brał (bez skojarzeń zboki :D) Mam nadzieję, że zdałeś do następnej klasy @ The Denver ARENA xD
 17. https://www.epicgames.com/store/pl/product/mortal-shell/beta?epic_affiliate=lowcygier&epic_gameId=ff8c96d781824ba1ae62d18d207fc52e&sessionInvalidated=true

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...