Skocz do zawartości

Schijaa

Użytkownik

Reputacja

9 Iron IV

O Schijaa

 • Urodziny 10.07.2001

Social Media

 • Snap:
  bieleckyy12

Ostatnie wizyty

120 wyświetleń profilu
 1. Schijaa

  Kto napisze po tobie?

  Nichta! @ NeQ
 2. Ja to wiedziałem i z jednej strony byłem szczęśliwy, a z drugiej lekko zestresowany :'c
 3. Schijaa

  Siema

  Część placku
 4. W tych czasach to nawet w własnym domu nie możesz czuć się bezpieczny..
 5. Schijaa

  Galeria :>

  1/4 tych prac nie są twoje.. Są to najzwyczajniejsze template z YouTube.. Co ty oceniać.. gdyby były by twoje to bym powiedział wow ale tak to meh..
 6. Schijaa

  Hola!

  Kłaniam sie nisko
 7. Siema! Ja jestem Schijaa (Kacper), mam 17 lat i pochodzę z małego miasta mieszczącego się w woj. małopolskim :). Moim hobby jest programowanie, tworzenie witryn internetowych oraz KickBoxing. Swoją przygodę na tym forum zacząłem w dniu 26 kwiecien 2017v. Moje dawne nicki na chwile obecną znają osoby takie jak @ Mesharsky, @ BLUU i @ Chinczyk. Chłopaki.. chcę żebyście wiedzieli, że naprawdę żałuję tego co zrobiłem i obiecuję nigdy nie popełnić tego błędu. Dostałem nauczkę od Pr0myka i to mi wystarczy. A teraz już ogólnie - Jestem szczerym i wrażliwym chłopakiem co lubi syawiać czoła nowym wyzwaniom w swoim życiu. Bardzo lubię też zwierzęta dlatego też (pomimo tego, że mieszkam w bloku) mam 3psy i 2 koty (moje maleństwa <3 ) Jeżeli ktoś więcej będzie chciał dowiedzieć się o mojej dawnej działalności na forum How2Kill.pl , to zapraszam na Team Speak 3 (IP możecie znaleść na głównej stronie forum) Do zobaczenia na dorum wariaty :)

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...