Jump to content
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Youmuus

Użytkownik

Community Reputation

21

3 Followers

About Youmuus

 • Birthday 09/04/2002

Social Media

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Witam! Z dniem dzisiejszym odchodzę z sieci How2Kill.pl wraz z serwerem Only Mirage #2. Głównym powodem odejścia jest brak "zauważalnego" rozwoju sieci. Mam wrażenie, że od czasu mojego przybycia na sieć to prawie nic nie zmieniło się na sieci. (To jest tylko moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać.) Prawdopodobnie będę "opluty" (z powodu, że przyszedłem i już tak szybko uciekam z sieci) przez niektórych użytkowników, no ale cóż... mają do tego prawo. Proszę o odebranie wszystkich rang serwerowych mi oraz adminom serwera Only Mirage #2 Dzięki za spędzony czas. :) Do zo bejbiczki!! (może zgadniecie z jakiego filmu to jest xd)
 2. Ogólnie to podoba mi się beat lecz trochę denerwuje mnie jedna rzecz - te pukanie (jak się dłużej słucha). (To jest tylko moja opinia. :P)
 3. Youmuus

  rezygnacja

  Śmieszny jesteś.... Zrobiłeś jakiś ch****y serwer, gdzie nie da się wejśći w dodatku kupiłeś reklamę na CSSetti ze stawką 3 zł. XD BEKA. I jeszcze zwalasz winę na to, że mało ludzi na tej sieci gra w CS 1.6. Kolejna BEKA. XDD https://cssetti.pl/masterboost_stawki Zobacz sobie tutaj jakie serwery w top10 mają stawki (od 50 zł do prawie 80 zł) ;) Jestem ciekaw jak twój serwer będzie się rozwijał na nowej sieci. XD
 4. Żeby był dobry fundament to najpierw trzeba go dobrze zalać. ;) Powiem tyle.... w dzisiejszych czasach to nigdy nie rozkręcisz serwera ze stawką MasterBoost 3 zł. Ja coś czuję, że ten serwer będzie miał identyczną ilość graczy jak serwer @ sQmGO MOD Jestem na nie.
 5. Walnąć sobie Jack Daniel'sa
 6. Nauka języka angielskiego. (Jeśli się nie używa spolszczenia) P.S I też nie mam na myśli CS'a bo tam uczymy się języka rosyjskiego. xdd
 7. Patrząc po banach w sourcebansie to zdecydowanie przeważają bany permanentne, więc według mnie ta propozycja jest zła. Jeżeli banujemy czitera na jednym serwerze to jednocześnie pomagamy adminom z innych serwerów. Rozdzielając sourcebansy na pojedyncze serwery przyniosłoby 3x większą robotę dla AC i dla Adminów. Ja jestem na nie.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...