Skocz do zawartości

xaze

Administrator

Reputacja

7 Iron IV

1 obserwujący

O xaze

 • Urodziny 18.03.2000

Social Media

Ostatnie wizyty

65 wyświetleń profilu
 1. Wzór: Imię: Wiek: SteamID: Znajomość komend admina SM 1/10?: Doświadczenie: Staż na serwerze oraz link do GameTracker'a: Dlaczego chciałbyś zostać administratorem serwera?: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwerze?: Posiadasz sprawny mikrofon?: Jaka jest Twoja znajomość regulaminu serwera?: Składka miesięczna 11.07SMS/10zł?: Wymagania: Spory staż na serwerze Posiadanie uprawnień administratora serwera na którym ubiegasz się o stanowisko, Znajomość komend admina SM, Znajomość regulaminów oraz zasad rozgrywki danego moda serwera, Brak aktywnych warnów/ostrzeżeń na forum, Brak konfliktów z graczami, użytkownikami na forum oraz administracją, Sprawny mikrofon, * Nie musisz spełniać wszystkich wymagań aby złożyć podanie i zostało ono rozpatrzone pozytywnie (wszystko zależy od różnych czynników oraz samej sytuacji i potrzeb naszej sieci serwerów) Podstawowe zadania: Utrzymywanie porządku na serwerze Udzielanie pomocy graczom w różnych aspektach ich niewiedzy związanej z serwerem Spora aktywność na serwerze Przestrzeganie wytycznych oraz taryfikatora admina serwera Opłacanie miesięcznej składki (w ramach składki przysługują płatne usługi vip/premium) Wykonywanie pomniejszych zadań wyznaczonych przez głównego właściciela serwera Mini FAQ Jak sprawdzić swoje SteamID?: - Wpisz "status" w konsoli będąc na jakimkolwiek serwerze, następnie wyświetli się spis graczy i przy swoim nicku znajdziesz SteamID - Wejdź na stronę steamid.io wklej swój link do profilu, następnie otrzymasz swoje SteamID Gdzie znajdę swój link do GameTracker?: - W tabeli serwerów kliknij w odnośnik GT przy Twoim serwerze, następnie kliknij VIEW ALL PLAYERS & STATS i odnajdź swój nick
 2. REGULAMIN FFA CLS 1.6 & CSS MAPS 1. Zasady ogólne. 1.1. Zabrania się nadmiernego przeklinania i obrażania innych graczy. 1.2. Zabrania się używania wszelkiego rodzaju ulepszeń zarówno w formie skryptów, jak i programów. 1.3. Zabrania się posiadania pseudonimu zawierającego treści wulgarne, rasistowskie, antysemickie, religijne i reklamowe. 1.4. Zabrania się nadużywania mikrofonu, puszczania muzyki oraz krzyczenia. W przypadku trzeszczącego lub uszkodzonego mikrofonu, najlepiej go nie używać. 1.5. Zabrania się spamowania na czacie. Wiadomości do Admina należy wysyłać za pomocą u@. 1.6. Zabrania się reklamowania jakichkolwiek sieci, serwerów, stron internetowych lub portali. 1.7. Zabrania się korzystania ze słabości i błędów mapy. Każdy błąd/bug na mapie powinien być natychmiastowo zgłoszony do administratora lub opiekuna serwera. Ukrywanie błędów/bugów przed administracją będzie surowo karane! 1.8. Zabrania się nakłaniania innych graczy do złamania regulaminu. Będzie to równoznaczne z jego złamaniem. 1.9. Zabrania się proszenia Admina, aby zmienić mapę lub utworzyć głosowanie. Jeśli gracze będą chcieli zmienić mapę, mogą skorzystać z RTV. 1.10. Każdy gracz ma prawo do odwołania się od niesprawiedliwego bana lub zgłoszenia skargi na Admina. Opiekun Serwera ma możliwość banowania bez podania przyczyny. Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin. Jego nieznajomość nie zwalnia Cię z przestrzegania zasad. Powszechne łamanie przepisów może zakończyć się nawet permanentnym banem!
 3. xaze

  witanko

  Spokojnie, surf rpg też będzie, więc będziesz mogła zabijać w windzie, jak i w jej okolicach xD Siema!
 4. Jestem za mała, aby połykać inne zwierzęta 😂😂
 5. Heja, W zwyczaju nie mam pisania takich przywitań, ale Meshar prosił, więc ehh ;/ Nieco ponad 19 lat temu dali mi dziwne imię - Martyna. Urodziłam się w Bydgoszczy, aktualnie mieszkam w Stanach, dlatego różnica między nami to aż 7h, dlatego nie zdziwcie się, jeśli będę markować, kiedy Wy będziecie chrapać. Czym się interesuję? Moim głównym hobby jest informatyka, a bardziej webmastering. Praktycznie każdego dnia od niecałego miesiąca streamuję na twitchu osu!, Ligo Lego i inne gierki. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi o to, że puszczę małą reklamkę (PRZEJDŹ DO KANAŁU ZAZE). Uwielbiam muzykę i nie mogę bez niej żyć. Słucham głównie elektronicznych gatunków, a moją dawną miłością był i w większości nadal jest hardstyle. Próbowałam kiedyś nawet tańczyć jumpstyle, ale mam krzywe nogi jak i ręce, także sieroty mojego pokroju nie mają w życiu łatwo Przychodzę do Was z małej fuzji, ale też tak nie do końca, bo wiele ona nie oferuje poza mną, moimi serwerami i umiejętnościami. W głównej mierze będę zajmować się forum, bo fora zawsze były dla mnie znacznie ważniejsze. Jakieś pytania? Śmiało, nie gryzę.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...