Jump to content
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

nva

Płeć Piękna

Community Reputation

30

Wideo użytkownika

4 Followers

About nva

 • Birthday 12/02/1999

Social Media

Recent Profile Visitors

2,883 profile views
 1. Chodzi o sposób palenia marihuany używając jakiegoś naczynia wypełnionego wodą np. wanna, WIADRO, garnek itp. i butelki z obciętym dnem. Po zatkaniu butelki wcześniej przygotowanym korkiem(przepalona nakrętka od butelki i nabita lufka) marihuana spala się, wypełniając butelkę. Wtedy odkręca się korek i zanurza butelkę w wodzie, żeby dym został wtłoczony do płuc. Wytłumaczone chaotycznie, ale lepiej nie potrafię. Wracając do wywiadu: Też mi się wydawało, że osoba udzielająca wywiadu jest nieco starsza. Gratuluję dojrzałości, bo to rzadkość na forach csgo. Odniosłam wrażenie, że wywiad jest troszeczkę za długi. Oczywiście czyta się bardzo przyjemnie, lecz trzeba mieć na uwadze, że może to odstraszyć potencjalnego czytelnika.
 2. staty z cudownego serwerka @ xaze [*] bicie botów na 5mapsie, też [*] życiówka na mmie. w drużynie przeciwnej Qulon(który wtedy był top50 global i top10 eu na faceit) i dva(jakiś rosyjski youtuber)
 3. takie coś na dole forum. jakby ktoś nie wiedział o co chodzi to chodzi o czarny pasek
 4. fajne tylko że jakoś mi ta kursywa nie pasuje :p

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...