Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

nva

Płeć Piękna

Community Reputation

30

4 Followers

About nva

 • Birthday 12/02/1999

Social Media

Recent Profile Visitors

3,380 profile views
 1. Chodzi o sposób palenia marihuany używając jakiegoś naczynia wypełnionego wodą np. wanna, WIADRO, garnek itp. i butelki z obciętym dnem. Po zatkaniu butelki wcześniej przygotowanym korkiem(przepalona nakrętka od butelki i nabita lufka) marihuana spala się, wypełniając butelkę. Wtedy odkręca się korek i zanurza butelkę w wodzie, żeby dym został wtłoczony do płuc. Wytłumaczone chaotycznie, ale lepiej nie potrafię. Wracając do wywiadu: Też mi się wydawało, że osoba udzielająca wywiadu jest nieco starsza. Gratuluję dojrzałości, bo to rzadkość na forach csgo. Odniosłam wrażenie, że wywiad jest troszeczkę za długi. Oczywiście czyta się bardzo przyjemnie, lecz trzeba mieć na uwadze, że może to odstraszyć potencjalnego czytelnika.
 2. staty z cudownego serwerka @ xaze [*] bicie botów na 5mapsie, też [*] życiówka na mmie. w drużynie przeciwnej Qulon(który wtedy był top50 global i top10 eu na faceit) i dva(jakiś rosyjski youtuber)
 3. fajne tylko że jakoś mi ta kursywa nie pasuje :p
 4. nva

  Akcje

  "Ale ze mnie dobry gracz" dzięki temu filmikowi przypomniałeś mi, że kojarzę cię z innej sieci fragi baardzo fajne. szkoda tylko że na cheatach :PPP nie pozdrawiam
 5. 1) Nie mam pojęcia na jakiej stronie znalazłeś te informacje, ale są nieprawdziwe. 2) Mój main(/id/braless) ma prawie 6 letniego VAC bana, a poza tym nie dostałam na nim żadnej innej blokady. (screeny niżej). Natomiast mój "smurf"(/id/embracer) nigdy nie otrzymał żadnej blokady i w najbliższym czasie żadnej nie dostanie. Wszystkie konta z których obecnie korzystam nie posiadają żadnych ograniczeń. VAC banów dostałam całkiem sporo, ale nigdy nie zdarzyło mi się cheatować na serwerach społeczności(poza hvh). screeny: 1) Nie wiem skąd taka ilość banów, ponieważ to SID mojego smurfa. Na nim wchodzę tylko na serwery sieci na których gram jakiś czas, więc podejrzewam, że chodzi o jakieś połączenie baz danych czy coś(jedna sieć - kilka serwerów). 2) Ze wszystkich perm banów(tempów nie biorę pod uwagę, bo nie) tylko na dwóch sieciach nie dostałam UB po wstawieniu odwołania. Tylko w jednym przypadku nie dostałam UB ze względu na cheaty, których nikt nie był w stanie mi udowodnić. Mam gdzieś na komputerku screeny, więc mogę podesłać. dziękuję 1) Knight napisał na czatboxie, że denerwował ludzi na arenkach grając z SG/AUGa, więc ja napisałam swój follow-up. Chodziło o to, że zagrałam całkiem dobry mecz i poleciało kilka epitetów w moją stronę oraz kilku adminów chodziło do spectów mnie oglądać(to moja definicja denerwowania ludzi). "Mam kilka kont" było rzucone w takim nieco sarkastycznym tonie. Można by powiedzieć, że to był "weird flex". 2) Nie grałam u was na aktywnym banie, więc to tak jakbym grała na jednym koncie. 3) Okej. Pseplasam, już nie będę. Rozumiem. Dziękuję, że dałeś mi szansę, żeby wyjaśnić jak to wszystko wygląda z mojej strony bez zamykania tematu. :) W celu rozwiania wątpliwości: Tak, gram u was uczciwie. Również pozdrawiam.
×
×
 • Create New...