Skocz do zawartości

VIP

Książe Nieporządek

VIP
 • Liczba zawartości

  90
 • Wpisy

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  2d 2h 51m 22s

Reputacja

37 Iron I

1 obserwujący

O Książe Nieporządek

 • Urodziny 30.09.2001

Ostatnie wizyty

163 wyświetleń profilu
 1. Aż specjalnie oderwałem się od nauki, aby wypowiedzieć się w podaniu mojego młodszego kolegi! Jestem na tak. Na wstępie chciał bym zacząć od mojej opinii na temat @ Mseku -Przez około 3 miesiące pracowałem z nim ja jednym forum, pełniliśmy tam funkcje administratorskie. Mseku wywiązywał się z postawionych mu obowiązków w bardzo dobrym stopniu. Zdarzały mu się wpadki, ale to jak każdemu! Głównie polegało to na tym że nikt mu nie uświadomił pewnych rzeczy. Do pracy poświęcał 100% swojego serduszka. Szybko się uczy i jeśli jest problem zawsze pomoże lub doradzi. Zawsze upomni, powie co kto ma poprawić żeby było dobrze! - nie wlepi warna od razu. Jak na swój wiek, wie co jest pięć i czasami lepiej pomyśli niż osoba "pełnoletnia". Co do podania: Jest aktywny od samego startu sieci Z tego co wiem na starej edycji posiadał funkcje "Redaktor" - więc jak by to powiedzieć trochę zna już kulturę i pewne nawyki! Doświadczenie w moderowaniu posiada! - jako moderator będzie się sprawdzał dobrze. W jego doświadczeniu bardziej chodziło mu o Panel administratora. Powiem tak: 1. Nie leci na kolorki, tylko jest tu już bardzo długo i chciał by się pokazać jako osoba pełniąca jakieś wyższe funkcje, ma zapał i lubi to robić. 2. Nie stracił rangi, przyszedł na tą sieć razem ze mną. Dlatego zrezygnował z funkcji na innym forum!!!!! 3. Ten ostatni " - " Nie masz podstaw mówić mu ze leci na kolorki. Pełnił funkcje administratorskie na 1 forum a nie na 15 forach! CO MA REDAKTOR DO MODERATORA.... Ps. Mseka akurat znam tu najbardziej z tej sieci, wiem że ogarnie. Wystarczy mu powiedzieć co ma zrobić i tak będzie robił ! Jest osobą zaufaną! Pozdrawiam, oraz liczę na jakiś okres próbny dla kolegi! @ Mesharsky on będzie zapierdalał
 2. Cześć, niestety mam bardzo złą wiadomość dla was, ale muszę zrezygnować z posiadanej dotąd mi rangi. Do tej pory moje życie wyglądało tak, że od poniedziałku do piątku mam treningi. Wstawałem rano, wychodziłem do szkoły, a gdy wracałem to miałem godzinę aby ogarnąć się, odpocząć. Potem szedłem na trening, jak wracałem była to zazwyczaj godzina 20 lub czasami i 21, jestem ruchliwą osobą zawsze jakieś plany się trafiają, w momencie powrotu wieczorem do domu miałem czas, aby załatwiać sprawy wiązanie z naszą społecznością oraz wykonywać swoje obowiązki. Dobrze, wszystko ładnie pięknie. Jak dobrze wiecie szkoła to nie tylko chodzenie do niej ale i czas poświęcany na nią w domu. Głównym powodem jest to że od początku roku nie uczyłem się ani razu i mam masę zaległości i jeśli się nie otrząsnę to grozi mi niezdanie do następnej klasy!!!! Jak już przeczytaliście do tego momentu to pewnie widzicie że nie mam gdzie zmieścić czasu na naukę. Dodam iż weekendy nie wystarczają, oraz łatwiej mi jest zmobilizować się na tygodniu. Oczywiście, z administracją rozmawiałem, przed napisaniem rezygnacji. Reakcja jaka była to już zostawię dla siebie :D Nie traktuj tego jako pożegnanie - lecz jako długi urlop. @ Mesharsky@ Hiro. @ Natka @ BLUU @ Chinczyk - tak jak mówiłem, wrócę na pewno! @ Mesharsky Nie smuć się, szybko zleci <3 ! @ platyna19925 MAPS - będzie godnym zastępcą. Pozdrawiam, proszę o zabranie mi rangi. PS. Wolę odejść w dobrym stylu niż, jak połowa społeczności po czasie by zobaczyła że moja aktywność znacznie spadła!
 3. Znajomych - takiej ekipy jaką mam.
 4. Taki temat możecie założyć w dziale serwera "Sprawy Serwera" //Zamykam.
 5. /Zamykam. Powód: Czas na przywitanie minął (48h). Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!
 6. /Zamykam. Powód: Czas na przywitanie minął (48h). Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!
 7. /Zamykam. Powód: NIE DOSTAJESZ UNBANA! Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!
 8. Dziękuje za wywiadzik, bardzo miło z twojej strony!
 9. /Zamykam. Powód: Święto kobiet już za nami. <3 Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!
 10. /Zamykam. Powód: Święto kobiet już za nami. <3 Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!
 11. Dwójka, jeszcze nigdzie czegoś podobnego nie wdzialem.
 12. /Zamykam. Powód: Czas na przywitanie minął (48h). Jeżeli nie zgadasz się z tą decyzją zgłoś post, administracja rozpatrzy go na nowo!

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

Social Media

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na Polityka prywatności