Jump to content
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

BotsoN

Zasłużony

Community Reputation

730

BotsoN last won the day on January 20

BotsoN had the most liked content!

Wideo użytkownika

About BotsoN

 • Other groups Użytkownik
 • Birthday 09/09/1996

Social Media

Recent Profile Visitors

2,308 profile views
 1. Miej wyjebane a będzie Ci dane
 2. [P] Czy jesteś dzbanem? XD [P] Skąd pochodzisz? [P] Twoje drugie imię? [P] Skąd pomysł na nick? [P] Jak się znalazłeś na tym forum? [P] Twoja ulubiona osoba z forum? [P] Co byś zmienił w naszym forum? [P] Jak widzisz przyszłość sieci? [P] Jesteś osobą wierzącą? [P] Czemu jesteś nolifem ts'a? [P] Łatwo się irytujesz? [P] Jakie masz postanowienie noworoczne? [P] Masz dziewczynę? [P] Wolisz jeść naleśniki na słodko czy wytrawne? [P] Twoja ulubiona zupa? [P] Kto Cię w życiu najbardziej zawiódł? [P] Czym się zajmujesz na co dzień?
 3. Wywalili cię z [email protected] na innym forum i później pewnie tez z tego redaktora, wiec postanowiłeś wrócić? Witaj.
 4. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 5. To podanie to żart? Mogłeś się chociaż postarać pisząc je, odrzucam w tym momencie, podanie napisz ponownie za tydzień i postaraj się bardziej. Mimo spełnienia warunków podanie nie przekonuje do twojej osoby.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...