Skocz do zawartości

dbk

[CSGO] Właściciel DR+Klasy DR+Klasy

Reputacja

54 Bronze III

O dbk

 • Other groups [CSGO] Właściciel 5vs5 5vs5
 • Urodziny 09.11.1995

Social Media

Ostatnie wizyty

268 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja 24/05/2019: Dodano punkt 15. do regulaminu: Administracja serwera nie odpowiada za ewentualne oszustwa/próby wyłudzenia związane z wirtualnymi monetami.
 2. @ sajtryn DR+Klasy +1 u mnie tak samo.
 3. 23/05/2019: Dzięki uprzejmości @ Deshayiere zablokowano skróty na mapach oraz usunięto zbugowane czasy.
 4. Min. 8h w pracy + jakieś 5h w domu - do tego trzeba dodać ekran w telefonie, więc łącznie to będzie jakieś co najmniej 14h.
 5. 19/05/2019: dodano plugin, który automatycznie banuje osoby wychodzące z TT (blokada na 15min)
 6. To całkiem normalne i działa na każdej sieci. Bez sensu jest pisanie takich postów jak ten Twój, gdybyś się wczytał co piszemy wyżej i bardziej zainteresował tematem, pewnie zauważyłbyś, że na takie bany i powody jest kilka rozwiązań.
 7. W takich sytuacjach admin powinien zostać natychmiatowo zdegradowamy, a jeżeli właściciel/opiekun na to pozwala - cały serwer powinien być wyrzucony z H2K - to ewidentne działanke na szkodę całej sieci.
 8. Dla mnie tak samo zbędne jak dla @ BLUU - jedynie jestem ZA wyrzuceniem automatycznych banów na IP, kiedy bans wykryje, że takowe ma u nas bana - często po prostu banuje mi typeczków ze zmiennym IP i jest lipa - serwery są only steam więc samo steamid jak dla mnie wystarczy. Fakt, że można kupić nowe konto i grać dalej, ale jednak to wydatek (u mnie na 5vs5 wchodzą tylko prime'y) i zapewne lada moment kolejny ban. No i trzeba wziąć pod uwagę, że utrudniamy tym pracę UBT - kilka bansów = więcej do ogarnięcia, a nie owijając w bawełnę, ta ranga jest dość specyficzna i mało osób jest na nią po prostu chętnych. Jeżeli jednak uważacie, że bansy powinny być rozdzielone to możecie tak zrobić, mi w sumie jedno.
 9. 14/05/2019: zablokowano skróty na mapie deathrun_sahara_mgw4_h oraz skasowano rekordy poniżej 8 sekund
 10. W dniu dzisiejszym mapa deathrun_deadlycube_h została wycofana z map pool'u.
 11. Niestety gracz nie przeszedł możliwie najprostszego testu SM. @ -ARSENIC-1 musisz się przygotować bardziej następnym razem i przede wszystkim pisać prawdę na temat swojej osoby.
 12. 13/05/2019: dodano nocnego VIP'a - od dziś każdy gracz będzie dostawał flagi w godzinach 22-8 skasowano rekordy poniżej 12 sekund na mapie deathrun_helix_h skasowano rekordy poniżej 14 sekund na mapie deathrun_temple_remake_beta_h
 13. Przyjmuję na okres próbny. Zgłoś się do mnie, @ Ch W. DR+Klasy lub @ Niebieski DR+Klasyw celu aktywacji. Czas na zgłoszenie 48h od momentu przyjęcia. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...