Jump to content
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

dbk

Zasłużony

Community Reputation

691

dbk last won the day on December 31 2019

dbk had the most liked content!

Wideo użytkownika

4 Followers

About dbk

 • Birthday 11/09/1995

Social Media

Recent Profile Visitors

1,743 profile views
 1. Jak ja gościa szanuję... No offence ale mnie by się nie chciało
 2. dbk

  Sprzedaż kluczy

  Zgodnie z prawem nikt nie powinien wymagać od Ciebie kopii dokumentów. Wiem, że bukmacherzy przy wypłatach chcą skany dowodów, ale ich to chyba nie dotyczy zgodnie z jakimiś tam ustawami hazardowymi. Prawnikiem nie jestem co prawda, ale wydaje mi się że nie warto. Tym bardziej, że piszesz o złotówkach. Chyba lepiej będzie (a na pewno bezpieczniej) powstawiać ogłoszenia na takich stronach jak ta, albo na mygo, go-code itp.
 3. Obojętnie byle nie produkcji Edyty Seremak, bo każdy jej styl wygląda tak samo
 4. Zgodnie z regulaminem typujemy przebieg oraz wynik spotkań. Po zakończeniu meczów do Waszych postów zostanie doklejona tabelka z zdobytymi punktami. Mecze 1/8 finału na dni 25/02/2020 oraz 26/02/2020: Chelsea - Bayern Napoli - Barcelona Lyon - Juventus Real Madryt - Manchester City Przykładowy typ: Inter - Slavia Praga 1:0 Czas na dodawanie typów do 25/02/2020 21:00. POWODZENIA!
 5. Zgodnie z regulaminem typujemy przebieg oraz wynik spotkań. Po zakończeniu meczów do Waszych postów zostanie doklejona tabelka z zdobytymi punktami. Mecze 1/8 finału na dni 18/02/2020 oraz 19/02/2020: Atl. Madryt - Liverpool Dortmund - PSG Atalanta - Valencia Tottenham - RB Lipsk Przykładowy typ: Inter - Slavia Praga 1:0 Czas na dodawanie typów do 18/02/2020 21:00. POWODZENIA!
 6. Hej, Po dłuższych przemyśleniach z przykrością muszę poinformować, że z dniem dzisiejszym odchodzę z How2Kill.pl. Cóż mogę napisać... Był to niespełna rok nowych wyzwań i różnych doświadczeń, jednak koniec końców nie odpowiada mi sposób, w jakim forum funkcjonuje. Chciałbym z tego miejsca podziękować tym, którzy przez ten czas poświęcali się, aby stworzyć tu coś wielkiego. Z niejednym z Was nadal jestem w kontakcie i mam nadzieję, że ten się nie urwie. Oczywiście serwery zabieram ze sobą i wracam na "stare śmieci". Z zobowiązań został jedynie konkurs bukmacherski, który poprowadzę do końca. Będę tu czasem zerkał, a jeśli zajdzie potrzeba to i coś pomogę. Powodzenia!
 7. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 8. Tematyka jest mi całkowicie obca. Potrzebuję przykładowych renderów, obrazków. Dla mnie "Jester" jest czymś obcym.
 9. @ Taxooh TS3by ich zdusił deaglem, a @ Wełna 5vs5tostami.
 10. Ten wyżej to ma mocnego downa, kto tak uważa łapka w górę XD
 11. dbk

  [UB] UB

  Właśnie po to powstał ten poradnik: @ Squbany 4 MapsXDDDDDDDDDDDDDDDDD
 12. dbk

  Dance Monkey

  Dlaczego ktoś tak dobrą nutkę tak spierdolił?
 13. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...